Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  luthien.k
  22. kvě 2013    
  Kapky na prdíky? Třeba takový Sab Simplex? Za mě určitě NE! Složení kapek: Aromatické látky, hypromelóza, cyklamát sodný, alfa-oktadecyl-w-hydroxy- poly (oxetylen)5, karbomer 934 P, sodná sůl saccharinu. Konzervační látky: benzoát sodný, kyselina sorbová.
  Sacharin je karcinogen (studie prokázala riziko nádorů močového měchýře u zvířat - hlavně v kombinaci s cyklamátem!), benzoát sodný může být příčinou alergie (stejně jako aromatické látky) a má další možná rizika, viz třeba http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2007050015. Opravdu doporučuji takové věci miminům nedávat, a to za žádnou cenu! Na bolení bříška nejlépe zabírá dieta matky bez bílkoviny kravského mléka a probiotika (hlavně pro matku, protože složení střevní flóry prcka se odráží od složení matčiny střevní flóry) a další metody, jako je bezplenková komunikační metoda (vyprdění v klubíčku).

   my jsme používali Baby Calm a bezplenkovku 🙂

   22. kvě 2013

   Zlatá homeopatika a bioinformační krémy, než tohle svi....!!!

   22. kvě 2013

   S první částí naprosto souhlasím, i když musím přiznat, že Sab Simplex malý asi třikrát měl, složení jsem nečetla, hanba mi!
   S tou druhou částí musím ale trochu nesouhlasit, u nás nic z toho vůbec nezafungovalo. Po probiotikách měl zelený průjem a vyprdění v klubíčku nebylo nic platné. U nás zabíral nejlíp pytlík s třešňovými peckami a BioGaia kapky.

   22. kvě 2013

   @ptjj a bylo to i s bezmléčnou dietou? BKM velmi často dráždí nezralé trávení miminek, i u nealergiků...

   23. kvě 2013