Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
m.o.n.i.k.a
21. bře 2010

Porod-byla to celkem rychlovka :)

Nelinka se narodila na 2 termín podle ms. Tedy 15.3.2010.
První termín byl 10.3.2010- byla jsem už zoufalá a chtěla to mít za sebou, všude mě tlačila.
Tak jsme si 14.3 řekli, že zkusíme sexík 🙂)) A vono to asi opravdu zabralo. 15.3. ráno v 6 mě vzbudili bolesti, byli tak co 10-15 minut a krátké, tak jsem si říkala, že by už? Ale pořád jsem v to nedoufala, od 8 rána už byli co 2 minuty a nedalo se to pomalu vydržet, ještě jsem si rychle zbalila nějaké věci, sprchla, umyla hlavu a čekala na miláčka až příjde ze školky. Přišel tak jsme jeli, v porodnici nám řekli, že už není místo, tak jsme měli strach, že nás pošlou jinde, ale jelikož na vyšetření jsem byla otevřená už na 7 cm tak mě přijali stím, že hned na porodní, ještě jsme sepsali nějaké papíry, podepisovala jsem se různě v těch bolestech to ani nešlo :D A šli jsme na porodní box.
Tam jsem ještě jakž takž komunikovala, PA mě napojila na ozvy, ale ty za chvíli odpojila, nemohla jsem vydržet ležet, jak mě malá tlačila dolů a ještě k tomu ty bolesti. Tatka si tam dal ještě kávičku vysmátý. Za chvíli ty bolesti byli tak silné, že jsem si musela zakřičet, ale tím, že byla malá velká, tak se jí moc ven nechtělo, musela sestoupit ještě více dolů, tak mi PA řekla at si lehnu na bok a nohy si položím na kozu, to ty bolesti byli ještě silnější, takže jsem si zase zařvala a po chviličce viděla hlavičku, tak jsme se vrátili zpět na záda, kde jsem už tlačila, moje drahá polovička mi dost pomohl, podpíral mi hlavu, protože v těch bolestech jsem se nahýbala dozadu, místo dopředu a tlačila, přišel dr. a pomáhal mi , že tlačil na bříško. Zatlačila jsem asi 3x, 4x už ani nevím :D a malá byla na světě. Podívala jsem se na přítele , ten začal plakat radostí a já hotová ještě koukla na malou a nechtěla věřit tomu, že už je na světě a že už jí máme u sebe 🙂))
Dali mi jí do náruče a nepopsatelně krásný pocit!!!
Narodila se 15.3.2010 s mírama , 3.90, 52 cm a v 9:52hod.
Jsem moc štastná , že jí máme, doma si jí pěkně uživáme a bráška ten je z ní celí paf 🙂))))))

  Moni, to je krásný popis. a gratuluji k maličké. Nase malá se narodila ve stejný den akorát v roce 2008 🙂
  přeji hodne sil.

  25. kvě 2010

  Kači děkujeme 🙂)) Tak to jsem teďk oslavili dva ročky 🙂)) Tak vše néj dodatečně, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a at Kristýnku obklopují v životě jen dobří lidé 🙂))) Tak to bude fajn, jak budeme slavit si na Vás vzponemu :o)

  28. kvě 2010

  Dotatečně velká gratulace,ať pěkně rostete🙂 )Dětičky jsou moc krásný🙂) Máte doma veselo..🙂 Máme 3 letýho Matýska a 8 měs. Adélku a pbčas se doma potkávám🙂

  28. kvě 2010

  Meri děkujém, Vám samozřejmě taky 🙂 Noo veselé to jo, ale jak začne malá lozit, žvatlat atd... to bude teprve opravdové veselí :DDD To věřím, občas je to blázinec to jo 🙂)

  28. kvě 2010

  Moni gratuluju... nedávno jsme se sešli na snažilkách a koukám, že už máme obě druhé poklady... tak ať malá roste jako z vdy a dělá vám jen samou radost 😉

  27. čer 2010

  Zuzu moc děkuji 🙂 Vám přeji to samé, at Vám sluníčka dělaj jen samou radost a hlavně at jsou zdraví 🙂

  21. črc 2010
  2. led 2015