Loni jsem tady cetla chvalu na zimni bundu, byla krasna a pry i krasne tepla. Tusim, ze to bylo u @apacheee (ale nejsem si jista) a spousta lidi v komentarich tu znacku taky chvalilo. Nevite prosim nekdo, o jakou znacku slo?😊
Nebyla to tahle, akorát v jiných barvách? https://www.alpinepro.cz/damska-bunda-icyba-5-l...
16. zář 2021
16. zář 2021
Háčkuji se s dovolením
16. zář 2021
apacheee
AMBASADORKAJestli jsem to byla já, tak to byl žlutý kabát Only, kupovala jsem myslím na Zalandu. A pak mám ještě Softshel růžový kabát Navahoo. Vím, že se tu hodně líbily oba dva 😁
16. zář 2021
📌