Mlasi syn bude mit 2. narozeniny. Hodne rad si hraje s panackama z lega, tak jsem si rikala, ze by se mu mohly libit nejake postavicky. Mate prosim tip na neco hezkeho? Nejradsi ma takove ty bezne veci - pan v aute, miminko v kocarku, oteviraci lednicka atd., takze zadne superhrdiny, zabavni parky a tak. Napadl me playmobil, ten vypada fajn, ale uplne me nenadchnul, tak budu rada za jine nápady😊
Jo, lega mame prave sileny mnozstvi uz od starsiho, takze to uz se mi moc dokupovat nechce, rikala jsem si, ze by mohli mit zase neco jineho. Ale souhlasim, ze je duplo super, u nas neojoblibenejsi hracka😊
Bruder má krásný panáčky 🙂 to by ho mohlo bavit, u nás to jelo snad od narození a i teď k 10. narozkám chtěl Brudera
Co little people od Fisher Price?
Igráček dělá postavičky taky
@maudd
@marketa2016
Podivam se na ne, dekuju!😊
Ano, Igráčky super.
Igráčci jsou taky super 🙂 Mají i autíčka a takové jakoby kufříky - nemocnice, hasiči - jdou rozložit a složit na cestu - třeba tohle: https://eshop.efko.cz/igracek-handy-kuchyne-s-k.... A ještě panáčci TOLO u nás měly úspěch https://www.heureka.cz/?h[fraze]=tolo+prvni+pra...
Malá má duplo domecek, kavárnu, minie domecek a kostky…hraje si s tím rada
Podivej se na schleich, maji cely novy katalog panacku
Vsem moc dekuju, projdu si to!😊
Naše malá miluje Lego duplo, máme doma hned několik sad, je to moc hezky udělané a promyšlené do nejmenších detailu… nejnovější mame teď domeček Lego duplo, je tam postylka a pokojíček pro panacky, kuchyně, koupelna kde je vana a zachod 👍