icon
avatar
maciceksta
Zpráva byla změněna    26. srp 2019    

Ach jo, dalsi zavrazdene ditko vlastni matkou, k tomu ranni nehoda, kde zemreli dva chlapecci a dalsi bojuje o zivot...
Proc musi, ty krasne male dusicky, odchazet, misto aby si uzivaly posledni dny prazdnin.
😢

avatar

Naprostá pravda.😢

26. srp 2019
avatar

Šílený..

26. srp 2019
avatar

Je to hrozný 😪 ve středu nás čeká s klukama 6-ti hodinová jízda autem a úplně z toho mám nerva, když vidím zprávy.

26. srp 2019
avatar

Je mi z toho od rána těžko. Po té cestě jsem jezdila témeř denně. 😔

26. srp 2019
avatar

Ja ted nekde videla fotky ty zkrvaveny mamy, co uboda 9 letyho klucinu a udelalo se mi fyzicky spatne. Jezisi, co se to deje...
A ta nehoda je taky peklo. Ten jedimy chlapecek, co prezil pry byl celou dobu pri vedomi. A co ho jeste ceka, chudatko maly

26. srp 2019
avatar

Celkove mi pripada, ze pribyva tech nehod, kdy umiraji malicci. Jezdime taky hodne, jako rodina i ja sama s detmi. Vlastne i blizci a kamaradi jsou casto na silnicich. Je mi z toho fakt uzko.
Na tu rodinu myslim od rana. Behem letosnich prazdnin treti temer kompletni rodina, co je behem par vterin pryc.
O matce, co zabila, na to nemam slov...

26. srp 2019
avatar

prave ctu, ze zemrel i ten treti chlapecek z ranni nehody... tak jsou zase vsichni spolu... 😢😢

26. srp 2019
avatar

@maciceksta V jedné diskuzi už to zaznělo odpoledne. Už to někdo psal oficiálně. ☹

26. srp 2019
avatar
26. srp 2019
avatar

@monculais vybehlo to na me v jednom odkazu, a proklikem jsem se dostala na Blesk, tak nevim, jak moc je to verohodne, ale nepravdivou infomraci by v tam citlive veci snad nevypustili

26. srp 2019
avatar

@maciceksta Já to sledovala od rána tady na jedné místní FB skupině a tam to už někdo psal pravě odpoledne. Tak snad by v tomhe nikdo nevypoustěl nějaké fámy

26. srp 2019
avatar

Chapu tboje rozhorceni, taky je mi z toho smutno, ale pouzit v tomto pripade slovo vrazda, povazuji za naprosty ulet. Ona svoubrodinu nezavrazdila. Mela nehodu, pravsepodobne za ni mohl mikrospanek. Ten se muze stat komukoliv a stal se i memu muzi, byla jsem pritomna, tak jsem jo vzbudila a doridila to.

26. srp 2019
avatar

@maciceksta on umrel...? Jak pises, uz jsou vsichni spolu... to je tak smutny!

26. srp 2019
avatar

@sudylichozrout Nene, to vrazdila jina "mama". Dnes k veceru ubodala zenska 9 leteho syna...

26. srp 2019
avatar

@paulline aha, tak to vubec nevim. Myslela jsem, ze pises o te nehode. Promin.

26. srp 2019
avatar

@sudylichozrout to jsme si ale nerozumely asi...
Micham celou dobu dohromady dve veci.Matku co chlapecka zabila, ubodala. A nehodu, kdy tedy bohuzel ridila maminka, ale tam bych si to opravdu nedovolila nazvat tim co pises.

26. srp 2019
avatar

@maciceksta Uz rozumím. Pardon, moje chybka. Nezlob se.

26. srp 2019
avatar

@sudylichozrout v poho, jak to asi blbe napsala

26. srp 2019
avatar

Ta nehoda neskutecna tragédie 😪😪😪😪
Mam pocit ,ze auta která by nám měla pomáhat naopak teď ubližuji a zabijí 😞😞

26. srp 2019
avatar

Já cetla ,te ten třetí přežil ..

26. srp 2019
avatar

@murynka rano psali, ze prezil, ze byl pri vedomi a uvedli ho do umeleho spanku, behem dne jsem cetla, ze bojuje o zivot a ted na me vybehlo, ze taky zemrel, ze pouze o par hodin prezil brasky a rodice

26. srp 2019
avatar

@maciceksta asi je to tak lepší ...pro něho ...je to hrozna příšerná tragédie 😞😢😃

26. srp 2019
avatar

@murynka z jedne diskuze jsen se proklikla na blesk, a tam to vybehlo jako titulka, presne v te formulaci jak jsem psala... ale ted uz to tam neni...
Opravdu hrozne, je mi z toho opravdu do breku, deti pravdepodobne spaly... snad je nic nebolelo.

26. srp 2019
avatar

Zrovna sem chtela psat prispevek.. Co to s tema lidma je 🤨 ja to prostě nepochopim pred par dny 3leta holcicka obvinena matka a dnes 9lety chlapecek co ho zabije mama ..neskutecny jak tohle nekdo muze udelat vlastnimu diteti..mela ji projoít sebevrazda ted bude trpet ale trebas se v base oběsí 😟
Pak ta cela rodina v helikoptere je toho nejak moc

26. srp 2019
avatar

Za mě: královnou tohoto podivenství je žena, co rodila doma a dítě umřelo....nechápu to😢

26. srp 2019
avatar

obdivuju záchranáře a vyšetřovatele, že mají žaludek na tyto malé oběti, zvlášť pokud nejde o náhodu ale úmysl, tak jak tomu bylo ted u toho devítiletého chlapce.....

26. srp 2019
avatar

Je to strašný.. včera jsem se nějak proklikala přes článek o MiladěH k vraždě před 30lety... ožralej otec vyvraždil svoji rodinu..matku a snad 4deti(nejmladší rok) 2dny přes Vánoci.,😨😨

Jestli těm matkám už o těch prázdninách hrabe??🤔😏
Děti zlobí, jsou znuděny, provokují a pak to takhle dopadá. Nervy prasknou.

26. srp 2019
avatar

@denny27 Dovedes si predstavit, ze by te 3 nebo 9 lete dite nasralo a provokovalo tak ,ze bys ho ubodala? Vazne?

27. srp 2019
avatar

@paulline normální člověk to neudělá ,to je jasný ,ale co když měla deprese ...nezvladála to byla sama a chtěla se také zabit tím ji neomlouvam !!To rozhodne ne ,ale někdy jsou ty psychické stavy opravdu hrozny a člověk nevi co udělá

27. srp 2019
avatar

@paulline Taky me presne tohle napadlo... deti dovedou vytocit, nastvat. Dovedu si predstavit, ze rupnou nervy a nekdo diteti naseka na prdel. Ale tohle? Tohle prece nemuze udelat normalni mama, kterou dite pouze vytoci. Podle me bud nejaky psychicka porucha nebo drogy.

27. srp 2019
avatar

@murynka
@maciceksta Souhlasim, ze ta pani byla bud pod drogama, nebo mela psychickou poruchu. Nebo je psychopat. Ale sakra, vzdycky se ptam.. to si toho fakt nikdo nevsimnul? Pamatujete jak ta "mama" zavrazdila svoje 4 deti? Jak to tenkrat bylo? Vim jen, ze ji odsoudi,ze byla pricetna. Holky, kdyz bych videla, ze mi hrabe, ze mam tendence ublizit vlastnimu diteti, tak jdu k.doktorovi a resim to. Ja jsem odpovedna za deti a ja jsem odpovedna za svuj zdravotni stav.

27. srp 2019
avatar

@paulline já tu matku neomlouvam.. nevím, proč ji ruplo v bedně natolik, že vzala nůž a pobodala syna, ale je možný, že tam hrálo víc faktoru a matka to nervové vypětí nezvládla a zabila.😧
Ono kolikrát i tady čteš komenty, že dneska děti dostaly, že provokovaly, neposlouchaly.

27. srp 2019
avatar

@paulline já k tomu nápisu jedno někdy stačí opravdu chvilka a cvakne tam a je pozdě

27. srp 2019
avatar

Hele nebo se rodice rozvádí tata chce syna do péče ona nechce rupne ji v bedne a aby radsi nemel tata syna tak ho zabije nemas ho ty nebudu ho mit ani ja a pak ss zabije...taky tohle hodne ctu jak se přou o dite a radsi ho zabijr aby ho nemela opacna strana

27. srp 2019
avatar

@nynus teď to tu tesime s dr a ta říká to samé i tohle muže být důvod

27. srp 2019
avatar

@murynka Ja chapu co myslis, me proste a priori nasira to slovo DUVOD. Mit duvod ubodat svy dite. Pro me to proste neexistuje, tabu. Vec,ktera je nepredstavitelna. A i proto jsem takova zatvrzela. Vis jak to myslim... kazdopadne ji muselo hrabnout, nebo byla pod vlivem neceho...

27. srp 2019
avatar

Ted sem cetla o tom chlapeckovi co boural s rodinou jak sw vraceli z dovolene domu.. tak u chlapečka je jeho maminka stale zije a doufám ze boj vyhraje ..maminka nejela s nima v aute..t

27. srp 2019
avatar

@nynus ja prave cely den hledam info, a nic jsem nenasla, vcera byl ten clanek, kdy psali, ze zemrel, zverejneny jen chvili. Pak to stahli. Ty jo... a tak auto ridila jina zena nez maminka tech deti? Nebo jen to jedno dite melo jinou maminku? At tak nebo tak je to samozrejme hrozne.

27. srp 2019
avatar

@nynus však řídila ?😳😳

27. srp 2019
avatar

@murynka Jestli je ta informace z článku pravdivá, chápu to tak, že kluci, kteří zemřeli byli společné děti. Chlapec, který přežil byl z tatínkova předchozího vztahu.

27. srp 2019
avatar

@monculais ji tak kde jsi to cetla ?

27. srp 2019
avatar

@murynka tn.cz odkazuje na blesk. Težko ale říct, jestli Blesku věřit. Zrovna včera uvedli, že je chlapec mrtvý. Kde to četla @nynus nevím. Já to našla jen tady.

27. srp 2019
avatar

@murynka ridila maminka tech dvou deti ..treti dite bylo nekoho jineho

27. srp 2019
avatar

Poslu odkaz

27. srp 2019