Holky dostali jsme vajíčko Maxi cosi cabriofix a je tam vložka s takovým klínem tak se chci zeptat na co tam vlastně je. Používali jste ho? Nikdy jsem to u vajíčka neviděla tak nevím.
To bude asi novorozenecka vlozka..je to.podobne jako tahle?
Novorozenecka vlozka 🙂
Ano,mela jsem doma...Pouzivas do te doby,nez Ti miminko povyroste😉
@lucikg
@leniczka23
@browneye
@ekulka to vím, ale zarazil mě tam ten klín. Přijde mi to, že bude to dítě ve vzduchu a ne přímo v sedačce. Vyfotím ho
Mám to vytažený jelikož jsem prala potah
Je to v.poradku je tam aby prcickovi sedeli pady atd a byl tam kde ma byt.
@mamamili
Tim klinem do sedacky, my to tam meli asi do ctyr mesicu. Zmensi se prostor sedacky.
@mamamili koukej, existujou 🙂 https://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/A...




To je novorozenecka vlozka, jak mimco povyroste, tak se vytahne.