Za mě taky v pohodě. My máme v podobném odstínu podlahu, nábytek i dveře, jen pár kousků v kontrastu a líbí se nám to 😊
No hele, a co bys dělala, kdyby ti někdo napsal, že se to k sobě nehodí? Evidentně nic... Tak to neřeš a je to😉
Ja tohle treba uplne nenavidim jako ze ruzne dekory..takze za me ne..nejde to k sobe..ale je to.preci jednooo, pokud to nevadi vam tak to muze byt vsem u zadele😊😉
Teda to vypadá příšerně....klid dělám si srandu. 😝 Vždyť tam bude ještě postel a peřiny záclony závěsy. Tchýně má zase celý obývák tmavě hnědý. Podlaha nábytek, rámy oken bez záclon jen žaluzie A to už je trochu depre....🙂
Takhle z fotek si nemyslím,že to půjde k sobě,ale to uvidíš až to bude,vždycky se to dá doladit doplňky
Tak u nás třeba takhle podlaha a dveře. A úplně v pohodě 😉



Mě se to líbí a kdyby náhodou tak pořídit běhouny nebo nějaký kusový koberec v barvě skříně 👍