icon

Má někdo zkušenost s těmito plenami? Přemýšlím, že vyzkouším.

avatar

Meli jsme ve velikosti 3 a protekaly.

24. dub 2019
avatar

@denisahradecka já právě hledám nějaké do porodnice a první dny

24. dub 2019
avatar

Dostávali jsme je v porodnici, takže mám odzkoušeno na novorozenci, a jsou dobré.

24. dub 2019
avatar

@jaja01k já dostala v porodnici bella happy tak ještě přemýšlím o nich

24. dub 2019
avatar

Měly jsme od nich vel.4 a byla to katastrofa. Už nikdy.

24. dub 2019
avatar

Dle mě jsou pandy jedny z nejhorších ... protékají, nejsou pružné a jsou takové tvrdé, hrubé

24. dub 2019
avatar

My je měli v porodnici a byly v klidu... Ale větší velikost jsme nezkoušeli přešly jsme na lakování

24. dub 2019
avatar

Nejhorší pleny, co jsem měla. Já je taky kupovala do porodnice a katastrofa.

24. dub 2019
avatar

Velikost do porodnice dobrý. Větší velikosti, katastrofa 😔

24. dub 2019
avatar

@hnedoocko79 tak asi vemu ty bella, v porodnici byli super. Musím už začít chystat věci do porodnice🙂

24. dub 2019
avatar

Měli jsme ve velikosti 2 a katastrofa

24. dub 2019
avatar

U nás super ty zDm drogerie babylove

24. dub 2019
avatar

Jojo z dm jsou fajn nebo i lidl, kaufland, Albert z těch levnějších a pak třeba huggies ale i ty bella

24. dub 2019
avatar

Jo a ještě jsou dobré Dada plenky fialové

24. dub 2019
avatar

Dostávali jsme je v porodnici, jsou o něco menší, než bella happy, takže mi pro novorozence přišly super 🙂

24. dub 2019