Holky, to je tak úžasný být na MD😇😝. Terezka spinká a já ležím na své nové zahradní houpačce, jím vychlazeného melouna a koukám na polonahé mladé dělníky u souseda na střeše. Božský to pohled😇😈😍. Škoda, že vám je nemůžu vyfotit😎
@mamina24 dělej, že fotíš selfíčko 😀 a pak cvak 😉
Prdlajs zjistí jestli čteš koně nebo fotis.. Sem s tím..
Jo a co takové GDPR😂😂😇...ještě mě zavřou😨😅
@mamina24 😀 si udělej selfíčko s nima 😀 nenáápadně.. na gdpr tu každá prdí.. tady jsou nadržený ženský.. šup sem s nima 😀
Tak sup sup😂
mužský sem, mužský sem.. ježiši.. kolik mi je let?? 😀 😀 😀
Ja porad cekam a oni tu jeste ti chlapi nejsou? 🤔
Ok, tak já to zkusím, jen teď tu mají šéfa a mají pauza. Tak snad ještě na tu střechu vylezou😒😅
Tak to se zaháčkuji 😁😁
@blanche12 Přesně to jsem chtěla napsat taky 😂😂😂
tak šup šup, dnes jsem byla na bazéně a samé ženské, chlapů pár, navíc pohled nic moc, brr…
Hačkuji se 😉😝
No dělej 😂 už tu čekám skoro5hodin,ty nás schválně napínáš!!😂😂😂
Holky nešlo to, fakt sorry😇 , když odjel šéf mlaďase odvezl a zůstalo tu jen toto.😲. Zítra zkusím fotit hned u snídaně😍
To jo,kam jsi ho schovala??
Ta holka je celá maminka😂. Lepší foto už nemám🙂. Dnes jich je tu míň a mají trička, velká škoda, ale i tak koukáme😍



A proč nám je nemůžeš vyfotit?😂