Holky, jaká činnost v roli manželky a matky vám zabere nejvíce času a nejvíce vás obtěžuje? Děkuji za odpovědi 🙂
Nádobí 😀
Nejvíce mi zabere příprava jídla, ale nejvíc me štve uklízení
Vaření 🙂))))))))
Nejhorsi je priprava a vymysleni jidla a nejvic me obtezuje vynaset bobky z nocniku 😀
Jo,asi vymysleni jidla 😀
Nesnasim myti oken a a nesnasim vymyslet co varit,...Na otazku na co mate chut se mi dostane odpoved ;to je jedno a pak kdyz uvarim tak slysim napr:zase spagety??? Grrrr
Vaření. Nikdy jsem ho neměla extra v lásce, ale dělala jsem to. Jenže pak se narodil první syn, který byl nejedlík a mě to natolik otrávilo, že jsem pak odmítala vařit(naštěstí vaří manžel) a dodnes některá jídla vaří on, vánoční cukroví peče on, buchty dělá převážně on. Já mu ráda pomůžu, uklidím po něm kuchyň, ale prostě nemám to ráda, obzvláště složité vaření....
No a pak samozřejmě úklid nebo spíš to, jak to každý bojkotuje, uklidím a v tu chvíli starší rozlije pití, mladší to rozpatlá po co největší ploše a manželovi přece jídlo nedrobí, takže je zbytečný brát si talířek.
já jsem asi divná, ale mě to všechno baví....jen na to musím mít náladu....někdy nemám náladu na nic 😀 😀 😀
Mytí nádobí 😀 Nesnáším to a myčku nemáme ☹
vaření, i když mi nezabere moc času nemám to ráda - to samé žehlení
Uklizeni roztahanych a vytahanych věcí pořád dokola ☹
všeobecne domacnost a žadný čas pro sebe.
mně nevadí nic, ale občas bych ocenila, kdyby mi muž někdy řekl, co chce jíst. Vždycky řekne že je to jedno nebo že mu ode mě chutná všechno a občas mám chuť neuvařit nic a nechat ho si namazat chleba.😀
@andelkaprdelka souhlasím s tebou!
@betina82 já fakt k ničemu nemám odpor..jen musím být na tu činnost naladěna a jde to jak po másle 😉 🙂
Strasne nerada skladam pradlo. A to i ptesto ze mame susicku a nezehlim.
@andelkaprdelka taky to tak mám a opravdu ráda uklizim a vařím 🙂
Vaření.. Ale u nás téměř vše vaří manžel a jsem za to ráda. Já dělám takové věci jako palačinky a peču. To jeho zase nebaví.
A nevadí mi úklid, jen na to musím mít klid, absolutní 😀 když mi malá stepuje za zadkem při vysávání to nesnáším...
Nádobí. Z toho by mě trefil šlak a duše to nenávidím. Byla jsem zhýčkaná myčkou, teď jsme na baráku a nová kuchyň bude až koncem března. Mám to tak, že odpočítávám dny dvakrát - termín porodu a termín nové kuchyně. 😀
žehlení, to nenávidím
Všem moc děkuji za vaše komentáře! 🙂
Neustále uklizim po všech členech rodiny,zavedu Váš nápad s krabici...a napisi Vám, jak se osvědčila....jen nevím,zda nebudu potřebovat kontejner 🙂
@jara16 určitě dejte vědět, jak to dopadlo!🙂
Domacnost!