Já první myslela že to je kremžska hořčice 😂 já jinak vše, taky tak vypadám 😂😂😅
Oříšky a potom kňučím, že mi je těžko 🤣
Třeba něco takového 😂 nebo nějakou domácí buchtu, ... Ale chci s tím skoncovat, za poslední měsíc jsem si popustila uzdu a začíná to být znát (hlavně na zadku), je čas vrátit se do formy. Takže jak říká můj muž: "Hlad je jen převlečená žízeň" 🥤👍😁
Čokoľvek máme doma 😁 popcorn, chipsy, nejaké syry, klobásky, čokoládu, pendreky...teraz tu máme rozbalené Toffifee 😊
ta kombinace zní dobře a nikdy jsem ji nevyzkoušela.... já s mandlovým nebo arašídovým máslem ráda banán...ty mandarinky musím zkusit
Já teda nemlsám večer, dávám si občas dvojku vína 😍
Snažím se ten zvyk nevytvářet, občas si dáme oříšky, jednou za čas brambůrky. Mám rada takové ty slané chipsy z tmavé rýže, co prodávají v Lidlu
Momentálně jedině cukroví 😁. Jinak jsem objevila "Ameriku" a do noci jsem sledovala seriál Lajna na televizeseznam . Holky, kdo jste neviděly, tak je to pecka 😁😁😁. Langmajer a spol... tvl 😁😁😁
Já chipsy, mám svoje oblíbené 🙈😀 Nesmím to kupovat, to pak spráskáme hned. 😳
Hořčicové brambůrky a víno....hodně vína 🙈😄
Já si zrovna dala bílý jogurt s mraženým černým rybizem, takže z toho mám v podstatě zdravou zmrzku 😁
@luciealex vypada to jako kremzska :D
@evabry To jo, takhle na noc orisky moc nemuzu
@vladusa85 :D to mi pripomina moji babicku “Mas hlad? Dej si dve sklenice vody a pak prijd, jestli mas jeste hlad.”
@riavais A nejlip vsechno najednou, Co :D
@frale zkus. A jeste maliny nebo ostruziny jsou taky super!
@j.kriv super! To zni moc dobre
K filmu spíš víno, pokud se díváme s mužem, jinak večer už moc nemlsám, sem tam kousek sýru, ale když mě honí mlsná, tak mě uspokojí právě mandlové máslo, tak dvě lžičky, případně arašídové a nedávno jsem si koupila pistáciové, to je vynikající. Dětem dávám ráda na svačinu právě ovoce s oříškovým máslem, nejčastěji jablíčka.
Snazim se u tv nemlsat, ale nekdy zhresim a je pak jedno cim, co je proste po ruce 🙈 chipsy, orisky, orechy.. na sladke moc nejsem, ale pres Vanoce jsem ujizdela na susenych merunkach 👍


Bramburky nebo orisky - ted tu mam misku bramburek 😂