Určitě to také znáte. Uložíte děti ke spánku a pokud máte štěstí, tak vám zbyde pár chvilek volného času ke shlédnutí oblíbeného seriálu nebo ke čtení knihy. Nevím jak u vás, ale jsem přesně ten typ člověka, který snad ani neumí sledovat TV bez nějaké dobroty. Občas mi stačí čaj, ale velice často pojídám věci, které vlastně ani jíst nechci - čokolády, brambůrky, dortíky. Ne,že by se člověk nemohl takhle pěkně rozmazlit, ale snažím se tento zvyk trochu změnit a vyměnit Reese's peanut butter cups za ovoce nebo něco podobného. Mám třeba ráda mandarinky namáčené do mandlového másla. Maverick mi ochotně zapůjčil jeho mističku, kam se moje svačinka krásně vejde.
Také rády mlsáte u televize? Co si rády dáváte?
#drbrowns
Já první myslela že to je kremžska hořčice 😂 já jinak vše, taky tak vypadám 😂😂😅
Oříšky a potom kňučím, že mi je těžko 🤣
Třeba něco takového 😂 nebo nějakou domácí buchtu, ... Ale chci s tím skoncovat, za poslední měsíc jsem si popustila uzdu a začíná to být znát (hlavně na zadku), je čas vrátit se do formy. Takže jak říká můj muž: "Hlad je jen převlečená žízeň" 🥤👍😁
Čokoľvek máme doma 😁 popcorn, chipsy, nejaké syry, klobásky, čokoládu, pendreky...teraz tu máme rozbalené Toffifee 😊
ta kombinace zní dobře a nikdy jsem ji nevyzkoušela.... já s mandlovým nebo arašídovým máslem ráda banán...ty mandarinky musím zkusit
Já teda nemlsám večer, dávám si občas dvojku vína 😍
Snažím se ten zvyk nevytvářet, občas si dáme oříšky, jednou za čas brambůrky. Mám rada takové ty slané chipsy z tmavé rýže, co prodávají v Lidlu
Momentálně jedině cukroví 😁. Jinak jsem objevila "Ameriku" a do noci jsem sledovala seriál Lajna na televizeseznam . Holky, kdo jste neviděly, tak je to pecka 😁😁😁. Langmajer a spol... tvl 😁😁😁
Já chipsy, mám svoje oblíbené 🙈😀 Nesmím to kupovat, to pak spráskáme hned. 😳
Hořčicové brambůrky a víno....hodně vína 🙈😄
Já si zrovna dala bílý jogurt s mraženým černým rybizem, takže z toho mám v podstatě zdravou zmrzku 😁
@luciealex vypada to jako kremzska :D
@evabry To jo, takhle na noc orisky moc nemuzu
@vladusa85 :D to mi pripomina moji babicku “Mas hlad? Dej si dve sklenice vody a pak prijd, jestli mas jeste hlad.”
@riavais A nejlip vsechno najednou, Co :D
@frale zkus. A jeste maliny nebo ostruziny jsou taky super!
@j.kriv super! To zni moc dobre
K filmu spíš víno, pokud se díváme s mužem, jinak večer už moc nemlsám, sem tam kousek sýru, ale když mě honí mlsná, tak mě uspokojí právě mandlové máslo, tak dvě lžičky, případně arašídové a nedávno jsem si koupila pistáciové, to je vynikající. Dětem dávám ráda na svačinu právě ovoce s oříškovým máslem, nejčastěji jablíčka.
Snazim se u tv nemlsat, ale nekdy zhresim a je pak jedno cim, co je proste po ruce 🙈 chipsy, orisky, orechy.. na sladke moc nejsem, ale pres Vanoce jsem ujizdela na susenych merunkach 👍


Bramburky nebo orisky - ted tu mam misku bramburek 😂