Právě mě vzbudil ošklivý sen. Nemívám sny často, velmi zřídka...ale když už, tak snad vždy jde o zdraví a bezpečí mých dětí. Dnes jsem se vzbudila a je mi z toho snu opravdu ouvej..... člověk prostě není schopen zabránit úplně všemu. 😥
Jsou období, kdy mívám tak živé sny, že je to fakt na pocit, že tam jsem. Pak se probudím a musím nad tím přemýšlet. I mě to třeba robrečí, cítím fakt bolest, smutek či naopak se směju na celé kolo, že mě to probere. Nevím, čím to je, ale mívám to tak.
19. kvě 2024
Taky to mívám.Nedávno se mi zdálo o tátovi (je už několik let mrtvý) a když jsem se vzbudila, normálně mi tekly slzy.Doteď z toho snů mám zvláštní pocit☹️