Dejte mi tipy na odražedla pro dvouleťáka. Mx do 1500 🙂 Už jsem v koncích a nemůžu vybrat které synovi koupit 🙂
My jsme teď kupovali arcore wruuum. Sice pro 4 letou, je prcek 🙂 jsme spokojený, má zadní brzdu 🙂
My jsme taky hodně dlouho hledali. Nakonec jsme se rozhodli pro yedoo fifty B.. Malej má 85cm a je to přesně výška pro něho. Má nafukovací kola a i brzdu
Mame yedoo too too a bazarove sw vejdes 🙂
Oba měli JD Bug, dcera bazarové a syn dostal pak nově. Do ceny se vlezete i za nové. Je sice trochu těžší, ale stabilní a sedlo má velký výškový rozsah.
taky doporučuju Yedoo fifty B a i nové za 1,500 se dá sehnat
https://www.darovanek.cz/odrazedlo-yedoo-fifty-...
Šla bych do Lidlového
Doporucuju first bike a ted maji 15%slevu ale myslim ze se nevejdes ale je to topka. 😍
My máme z Lidlu a max spokojenost. Už je 5 let staré a porad OK. Syn ho ještě prohání 👍
Puky máme
Taky puky ...hl je super ze nemusi slozite prehazovat nozku...a i vystupovani je super...nebo kdyz seodrazi muze si dat nozky na to odpocivadlo ....za me top ! Taky prima ze se da sedadlo i riditka zvedat a napasovat 😉

hlavně bych volila lehké,s nafukovacími koly a brzdou,my máme frist bike ale tam se cenově nevejdeš ani za bazarové