icon

Ahoj holky, příští víkend má být ošklivě, tak bych se chtěla připravit 🙂 Poraďte mi prosím nějakou pěknou knihu, kterou jste třeba nedávno četli.....díky

avatar

Manželé odvedle

20. říj 2018
avatar

Taky Manzele odvedle, Ta predemnou, Manzelka mezi nami

20. říj 2018
avatar

Tisíce planoucich sluncí.

20. říj 2018
avatar

Čtu Hru o trůny. Je super, lepší než seriál 🙂 Dnes jsem četa v noci s malou lampičkou, abych neprobudila děti, které jsem si nastěhovala do postele 🙂

20. říj 2018
avatar

Hra paměti;Temný les;Dítě ,které v noci našlo slunce

20. říj 2018
avatar

Za zavrenymi dvermi 👍

20. říj 2018
avatar

Krátké, ale vtipné - Ruku na to, pak mám rozečtenou Kanimůru ze Šardonu a Z Plamene a jasu od Lermontova. Ale všechno jsou to básně 😅

20. říj 2018