Hymna všech vztahů s dětmi 🙂
Mam jeho pisnicky rana, ale jeho top mezi topkama je vitr do plachet.
17. čer 2021
Asi mám ještě rozhozeny hormony po porodu, ale ten videoklip mě pěkně dojal 🙈
17. čer 2021
Ztraceného nemusím, ale tahle písnička se mi fakt líbí. A ten klip je boží. Takový den bych taky potřebovala ♥️
17. čer 2021
Taky radim do seznamu svych oblibenych 😍
17. čer 2021
Taky bulím a to jsem rodila před 10,5 lety🙂
17. čer 2021
Také jsem koukala se slzou v oku (skoro 8 let od porodu😀) a úsměvem na tváři a představovala si takový príma den a uvědomila si, že takhle šťastná a vysmátá jsem dlouho nebyla.
17. čer 2021
Tak tahle písnička se mi strašně líbí 👍