icon

Hymna všech vztahů s dětmi 🙂

avatar

Tak tahle písnička se mi strašně líbí 👍

17. čer 2021
avatar

Mam jeho pisnicky rana, ale jeho top mezi topkama je vitr do plachet.

17. čer 2021
avatar

Asi mám ještě rozhozeny hormony po porodu, ale ten videoklip mě pěkně dojal 🙈

17. čer 2021
avatar

@jezinka_m Mne taky a to už mám po porodu více jak rok a půl 😆

17. čer 2021
avatar

Ztraceného nemusím, ale tahle písnička se mi fakt líbí. A ten klip je boží. Takový den bych taky potřebovala ♥️

17. čer 2021
avatar

Taky radim do seznamu svych oblibenych 😍

17. čer 2021
avatar

@jezinka_m já už rok a třičtvrtě a ne jen, že mě to dojalo...jsem to regulérně obulela. 😔 Ale jinak je to krásný...

17. čer 2021
avatar

Taky bulím a to jsem rodila před 10,5 lety🙂

17. čer 2021
avatar

Také jsem koukala se slzou v oku (skoro 8 let od porodu😀) a úsměvem na tváři a představovala si takový príma den a uvědomila si, že takhle šťastná a vysmátá jsem dlouho nebyla.

17. čer 2021