ahoj holky, ráno jsem trochu bourala. co byste dělaly, kdybyste musely čekat, až se auto opraví? jak se dostat do práce v pondělí? Dnes jsem si vzala dovolenou. Napadlo mě půjčit si auto od příbuzných. co jiného?
Pokud ti příbuzní pujčí auto tak proč ne a co autobusy u Vás nejezdí?
6. led 2017
Půjčit auto, poptat se kolegů, googlit spolujízdu, veřejná doprava, autopůjčovna... zas vyplácat dovolenou kvůli autu, to by se mi nechtělo.
6. led 2017
a to je to auto nepojízdné,já sem tedy nedávno taky bourala a chvilku sme jezdili s pomačkanýma plechama
6. led 2017
maximka33
autor@veruska007 já stejně v práci končím v lednu. problém je, že spolujízda a veřejná doprava moc nejdou, když musím vyzvednout děti ze školky.
6. led 2017
home office asi nemáš, co?