Byli jste někdo na festivalu České hrady? je to vhodné i pro děti? chceme to spojit s kempováním. díky.
@moncakolarova super. zrovna tam se chceme vypravit. děti mám větší, tak snad už to nebude tolik starostí.
@maximka33 jde se teda dost daleko po poli. Strasne to tam prasilo. Ale je to rovinka a my byli celou dobu i ve stinu tak pohoda. Ceny byli prijatelny zadny predrazeny veci.
Byla jsem na Svihove, uz je to teda par let zpatky, ale bylo to tam moc prijemne, kempovani na louce hned u hradu, koupani... Ani tam nebylo nijak zvlast narvano, pro deti mi to prislo fajn 🙂
Nechoďte bez sluchátek pro děti. Máme přímo pro miminka a je to úžasný
Prodávají se sluchátka určené přímo k tomuto. Dětský sluch v žádném případě nesnese tolik decibelů co tam je.

Ja minuly rok na Bezdezu. Bylo tam nekolik zenskych s detmi kolem pul roku. Jeste nesedeli tak vek odhaduju. Jinak tam bylo deti dost