dělala jsem opět sypanou buchtu, je to smíchaný cukr moučka, mouka a prdopeč a na to tvaroh s vajíčkem, nahoru zase směs s moukou a strouhané máslo. chuťově je výborná, ale přijde mi, že vždy je tam nějaká mouka, která se nespojí v těsto, nebo zespod není upečená. Máte s tím zkušenost?
Ja delam karlstejnsky kolac a taky mi tam obcas zustane hromadka mouky :( jeste snad nikdy nebyl uplne dokonalej ale me nejvic chutna stejne ten vrsek- mouka s cukrem a na tom to maslo :D
já ten plech vymazávám olejem a jak se toho tam dá málo, tak zůstane mouka. Takže trošku víc oleje, tvaroh mám pocit že se ještě ředí mlékem aby to bylo tekutější a nasáklo to a spojilo se....
Tak dělej tvarohovou buchtu sypanou, je to jak posypka a to se nadrobí, na to náplň a nadrobí se zbytek a luxus.
Jo, mě se to stalo dvakrát. Ale neměla jsem to rovnoměrně rozprostřené. Ale vždy mi tam zůstala třeba jen hromádka té suché směsy.