holky, budu potřebovat sušičku, tak poprosím o vaše rady.
1. jakou máte, jakou doporučujete?
2. budu umisťovat na pračku, na co si dát pozor s tím mezidílem (pračka LG)
3. kam dáváte prací prostředky? doteď jsem je měla v poličce nad pračkou, kterou budu muset zrušit.
a klidně i fotky, díky.
Mám Bosch něco přes 4 roky. Jednou byla na reklamaci. Mezikus mám s vysuvem, super na skládání prádla. Část prostředků mám na sušičce, velké nádoby vedle pračky na zemi.
já mám sušičku AEGAbsoluteCare T8DBG48WC a super, nemůžu si vynachválit, ale nemám provnání s jinou značkou - tohle je má první sušička....mám ji umístěnou na pračce s mezikusem - přítelovi tam nešel přidělat, tak to tam mám jen nějak provizorně přidělaný a drží to krásně - a prací prostředky mám vedle pračky na boční stěně na policích
Máme Miele a jede skoro nepřetržitě už 9 let🙂. Koupili jsem v jednom elektro, kde byl majitel ochotný prodat jí samostatně ze zvýhodněného setu (sušička a pračka), tak to vyšlo cenově lépe, než samostatná sušiška. Mezikus máme, ale nekonec jsme ho nevyužili.
Máme Electrolux (teď nevím - 3 nebo 4 roky). A spokojenost...
Ad. prací prostředky - ty, co aktuálně používáme - nedá se nic dělat, komora je fakt malá (skladujeme tam i minerálky, věšák, vysavače apod.), takže prostě vlevo u pračky, respektive před ní, u stěny. No a ty do zásoby máme v garáži.
Mam sadu siemens a luxus 🙂 susicka na 9 kg .. prostredek nam na policce v koupelne... mezikus je nejaky spesl k tomudle setu vytahovatelny udrzi az 15 kg a montovali me ho servisaci zatim to drzi 😀
tchyne ma uz 9 let pracku i susicku AEG ona rika ze super ale uz me nekolikrat susila a vratila me srazene a potrhane veci tak nevim kde je chyba...
Mam dva roky AEG a spokojenost.Ostatni body neporadim,mam ji v kumbalu a nad ni police na vsechno.