někde jsem četla, že jméno Ondřej často značí rozvod rodičů. Zdá se, že to potkalo i nás. jak je to u vás?
Manzel nese toto jmeno a jeho rodice jaou spolu 42 let a na rozvod to nevpada.
Takový hezký jméno! To jsem ještě teda neslyšela. Moje matka zas prorokovala neštěstí jména Jan. To ale ještě netušila, že mě se Honzík líbí a Honzíka taky nakonec máme.
jméno dítěte s tím fakt nemá nic společného
Můj kamarád je Ondřej a jeho rodiče jsou spolu šťastní už 35 let
Znám dva Ondřeje jeden má rozvedené rodiče a druhý ne .. já zase slyšela že jméno Lenka přináší nositelce smůlu a znám dvě Lenky trošku to na ně sedi, ale zase tomu moc nevěřím že jméno vypovídá o člověku ...
@swetlusska to jméno je prý karmický zatížené jen ve formě Jan,Jenda...pro Honzu to neplatí.my teda taky využíváme obě formy,tak doufám,že bude mít v pohodě život...
@properjoey A sakra, no já ještě ke všemu používám ten tvar Jan, Janík. No, doufám, že náš Honza bude nejmíň králem a že ke štěstí příjde 🙂)
Bratr přítele mé sestry je nositelem tohoto jména a rodiče jsou spolu přes 40 let...
ONDŘEJ
- obrácený Mars s Plutem naznačuje boj sám se sebou nebo s ostatními. U tohoto jména
by měli rodiče podporovat s citem rozvoj ducha. Ondřej je hodný, ale rozporuplný.
Doporučuji znamení Kozoroha, Střelce a Berana.· Vládne Venuše a Mars.
Určitě ne 😊jestli se vám líbí, dejte si ho 😊jméno vybrané s láskou značí laskyplny vztah, rozvádí se kvůli jiným věcem 😎
@rexinka komunikativní, pružná, nadměrně citlivá - potřebuje víc rodičovské lásky, někdy záletná. Eliška stíhá vše. Pravá žena, která umí
dostat muže, kam chce. Zvědavá, učenlivá, veselá. Většinou nikoho nezarmoutí. Nepříliš
duchovní, živočišná, chránící své hnízdo s mláďaty. Toto jméno miluje život. Vhodné pro
všechna znamení.
@rexinka MONIKA
- vnitřní touha vládnout svým blízkým. Extrémní je ve Lvu, Štíru, Býku a Beranu. Ostatní
Moniky jsou mírnější, citovější a s větším přehledem jdou svou cestou a dávají možnost
i těm druhým. Jsou inteligentní, učenlivé a mnohé Moniky mají zájem o duchovní nauky.
Stálé jsou ale všechny, pokud milují. Vládne Merkur, Saturn, Měsíc a Neptun.
Holky tady máte většinu jmen, tak koukněte 🙂
https://www.andelskapani.cz/index.php/zajimave-...
Můj brácha je Ondřej a naši jsou spolu přes 45 let... Zato brácha už je rozvedený a má několikátou životní partnerku.
Je to mazec, ale az ted jsem si uvedomila, ze znam 4 Ondreje a vsichni ctyri maji rozvedene rodice 😲
@smudlinka10 to je až moc zajímavé.. díky
@maximka33 😀 schvalne jsem si to dnes zjistovala a opravdu vsichni ctyri maji rodice rozvedene
U jedne zname ano, u dvou kamaradek ne.