používáte někdo takové ty speciální brýle při řízení, které zlepšují vidění za tmy a šera? funguje to? dáte tip, kde koupit?
Taky by me to zajimalo. 😊
19. led 2018
Me tez by zajimalo
19. led 2018
Jee me taky... nesnasim rizeni ve tme... jsem pak jeste vic slepa nez normalne...
19. led 2018
To slyším poprvé 😀
19. led 2018
Jestli myslíš ty žluté tak naprd. Ze srandy sem se ptala i táty. Vyzkoušel několikery naprd. A prej jeho kamarád jeřábník kde je dokonce maj ve výbavě tak je nikdo od nich nepoužívá.
20. led 2018
Pichnu se