Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  mery96
  25. čer 2018    Čtené 104x

  Testování novinky Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster

  Díky Modrému koníkovi jsem měla možnost se zapojit do testování novinky z řad Vichy - Minéral 89 Hyaluron Booster. 

  Ihned po otevření krabičky mne zaujal - žádná klasická dózička na krém se šroubovacím víčkem, ale inspirace hydratací - vypadá jako vyvěrající perlivá voda.  Jako plus oceňuji pumpičku, díky které se booster dávkuje. 


  Gelová konzistence je příjemná změna. Musela jsem si ale po aplikaci zvyknout na pocit "mokrého obličeje" - než se gel vstřebal. 


  Parfemace - zde jsem první nedokázala říct, zda je "vůně" příjemná nebo nikoliv, ale po čase jsem si na to, že vlastně pořádně "nijak" nevoní zvykla a ocenila jsem to.
  Zpočátku jsem používala ráno i večer. Po pár dnech jsem ale bojovala s mastnou pletí, a tak jsem začala používat po týdnu jen na noc - a to byla značka ideál. Pleť byla ráno vždy hydratovaná, bez suchých míst či zarudnutí. Po 2 týdnech používání je pleť sjednocená, a celkově působí zdravěji a svěže.


  Pokud jsem potřebovala nanést makeup - a chtěla se vyhnout suchým místům, stačila jen minimální dávka boosteru jako podklad.  Po odlíčení a nanesení se pleť během chvíle zklidnila, zarudnutí zmizelo.  Za velké plus považuji to, že neobsahuje umělou parfemaci, silikony, barviva ani alkohol. Pokud zhodnotím celkové používání, hodnotím velmi kladně a mé doporučení na používání pro ostatní je 90%. Těch 10% dolů je pro mě mínus za mastnou pleť při použití 2x denně a pro někoho možná cena nad 500,-. 

  Na léto ideální kosmetický pomocník, protože s boosterem vysušená pleť rozhodně nehrozí 🙂 

  mery96
  5. říj 2017    Čtené 54x

  Testování s La Roche-Posay

  Při nabízeném testování La Roche-Posay kosmetiky jsem se rozhodla konečně i já zapojit. Velké překvapení bylo, když výběr testerek padl konečně i na mě. 

  La Roche-Posay kosmetiku znám. S tímto sprchovým gelem a tělovým mlékem jsem zatím ale zkušenost neměla. 

  Balíček dorazil velmi brzy, takže jsme měli na testování opravdu dost času. 

  Hned ten večer jsme začaly s dcerou (18 m) testovat. Mě trápí na rukou suchá pokožka, kdy po sprše a některých sprchových gelech a šamponech mám na obou horních končetinách suché červené fleky, které po nějaké době zmiznou. 

  * Vůně - nejdříve jsem nemohla určit zda gel a mléko "voní". Nakonec jsem došla k závěru, že gel má nevtíravou lehkou parfemaci, takovou "čistou" vůni. Mléko dle mě nemá vůni žádnou - což hodnotím kladně.

  * Gel - stačí malé množství, pěkně pění, lehce jde opláchnout, pokožka zůstane vláčná. Po celou dobu používání jsem neměla problém s objevením zarudnutí na rukou. Dceru jsem umývala také každý večer tímto gelem, bez reakce a kůže OK. Gelem jsem si odličovala i obličej - stačilo jedno umytí a veškerý make-up, řasenka, tužka... Vše ihned umyto - za mě velké plus.


  * Tělové mléko - natírala jsem tím sebe i dceru ihned po sprše. Velmi kladně hodnotím rychlou vstřebatelnost. Dobře se roztírá. Pravidelné natírání jde znát, kůže je pevná, není naplá ani vysušená. Jako bonus jsem se naučila po sprše i sebe pravidelně natírat 🙂 Nosím sebou i do práce, kde si x krát do hodiny umyju ruce, nosím rukavice atd. abych neměla ruce vysušené.

  Cena se mi k poměru kvality výrobku, toho jaká je spotřeba (stále i po měsící používání zbývá dost) hodnotím jako vyhovující. 


  Jakmile dopotřebujeme, sprch. gel určitě objednám znovu.

  Doporučili byste tyto 2 produkty značky LRP na základě vlastních zkušeností? - ANO