Máte moc krásný domov.
6. zář 2022
To vám tak vydrží i s dětmi nebo to je jenom na fotku? 🤭
6. zář 2022
Krasne 👍 Taky uz mame doma podzim😉 @prejeta_zaba U nas to drzi i s detmi, ale mam rada uklizeno, tak jsou zvykle od narozeni a ani jim to asi neprijde 😅
6. zář 2022
@prejeta_zaba taky mam doma uklizeno. Holkyml proste uklizej, mozna i proto, ze vi, kdyz vecer narazim na hracku, leti do kose 😀😀 takto to udelat jednou, dvakrat a je klid
@mikolisek mas rto doma krasny.
6. zář 2022
Jen ten stul mame pidi 😅 Ale da se rozlozit 😁
6. zář 2022
A já mám na vchodových dveřích zajíce 😀
6. zář 2022
Taky už se chystám na lucerničky a dýně, máte to krásné😍
6. zář 2022
mikolisek
autor@biciklissie Děkujeme! 🙏♥️
6. zář 2022
mikolisek
autor@prejeta_zaba Jsou i horší dny... 😅
6. zář 2022
Miluju podzimní výzdobu, víc než vánoční. Bydlení máš krásné!
7. zář 2022


Máš to krásné 🙂 To je můj sen, takový velký jídelní stůl 🙂