icon

Holky malá se mi vzbudila a říkala že ji bolí nožičky, nechtěla ani stát na nožičkách jen se nosit .. trvalo to asi 30min . Teď už lezi a je klid.

avatar

Prej některy deti kdyz rostou tak to opravdu boli. Muze to byt tim si myslim.

17. led 2017
avatar

@paur dekuju už jsem o tom četla je jsem nevěděla. Uvidím zítra když tak zajdeme k dr

17. led 2017
avatar

Já to tak měla

17. led 2017
avatar

@mimco2014 Naše skoro ctyrleta na to trpí uz skoro dva roky.... Vzbudí se a place.... Namasirujeme nozicky zazracnou mastickou (u nas to je mleko pro dobre spani od Johnsons - nebylo nic jineho po ruce ) a za chvili znovu usne......

17. led 2017
avatar

U nás se také tříletá už půl roku v noci občas budí s pláčem a bolí ji nožičky.

17. led 2017
avatar

Ty jo a to každou noc takhle pláčou?? :( je na to nějaký krém nebo jen prostě říct že je to zázračná masticka a vzít jakoukoliv?

17. led 2017
avatar

@mimco2014 u nás nejvíc pomáhá ji nožičky hladit dokud neusne, ona je pak klidnější. Jo a pritulit se k ní v posteli.

17. led 2017
avatar

@pisjutynka spí s námi takže to nebude problém. Dobře dekuji za rady určitě zkusíme, kdyby a hodku zase brecela

17. led 2017
avatar

Už hodněkrát jsem tu četla, že na růstové bolesti nejlépe zabírá namazat nožky Alpou. Ať je brzy lépe.

17. led 2017
avatar

U nás už proběhly tři noci s bolením nožiček 😥 je mu 2,5r. Masíruji a chce abych foukala. Když to nepřestane ani po třech h. dám sirup a spinká.

17. led 2017