icon

Krásné pondělní ranko přeji všem maminkám, které brzičko vstávají se svými dětmi nebo už pospíchají do práce! Jmenuji se Míša a tento týden bude pracovně naprosto jedinečný - budu hlavně s vámi a jsem ráda, že si můžeme popovídat jako mámy 😉 Než vzbudím ty dva moje malé čertíky, tak se zeptám - znáte naši značku LOVI? 🙂 Používáte už třeba některé produkty?

avatar

Lovi jsem objevila úplnou náhodou před 3 lety, když se mi narodila dcera a já dostala k nějakému časopisu dudlík pro novorozence - měla jsme nakoupeno x druhu a vyhrál nakonec Lovi. Pak už jsme kupovaly jen Lovi. Letos do porodnice balím pro kloucka také už jen Lovi 🙂

15. říj 2018
avatar

Abych pravdu řekla, tak o Lovi jsem se dozvěděla až zde na koníku, kdy probíhal nějaký nábor na testování (?), Už přesně nevím. Ale už jen vzhledově mě to láká..😀akorát už nemám na kom využít - z dudlíků děti vyrostly, z flašek už taky nepijí..🙂

15. říj 2018
avatar

Zatím ne, ale pro miminko co se narodí mám připravené dudlíky z edice retro 🙂

15. říj 2018
avatar

Já Lovi koupila před pár měsíci, když jsem sháněla hrneček, ze kterého mé batole okamžitě nevyleje veškerý obsah na zem (nikoli proto, že by neuměl pít, ale z čisté radosti "juuu, ono to teče!") a zároveň bude schopné se z něj napít (což u netekoucího hrnečku naší do té doby oblíbené značky byl problém a ani já moc nepochopila, jak by to to dítě mohlo zvládnout). A za nás naprostá spokojenost. K dokonalosti by snad chyběl jen nějaký další nástavec, díky kterému bych do hrnku mohla dát i teplý čaj, což u tohoto bohužel nejde.

15. říj 2018
avatar

Anooo,u obou deti jsempouzivala,dudliky,hrnecky...Na treti mam nachystane dudliky 😊

15. říj 2018
avatar

Zatím ne. Dudlík nemáme, lahvičky také ne (kojim). Ale až nastane ten správný čas určitě půjdu do hrnečku.

15. říj 2018
avatar

@littlecharm Anoo, v časopise Maminka jsme jako dáreček rozdávali dudlíky a byla na to skvělá odezva 😉 Moc děkujeme! M.

15. říj 2018
avatar

Znám, od Lovi jsem měla doma lahvičku a možná jeden dudlík... teď zatím nemám nic a to za pár dní rodím 😁😁

15. říj 2018
avatar

@monyszek Ano, testovali jsme zde dudlíky, lahvičky a nevylévací hrníčky 🙂 A rádi v tom budeme příští rok pokračovat 😉 Mé děti už taky vyrostly z dudlíků...ale když vidím nové designy, tak si říkám, jestli bych ještě jedno děťátko nezvládla 😀

15. říj 2018
avatar

@makynaeliska Super!!!! To nás těší 🙂 A jakou kolekci dudlíků máte nachystanou? 🙂

15. říj 2018
avatar

@denny27 😀 Tak to držím moc pěsti!!! Hlavně, ať vše dopadne na jedničku 😉 A že ještě nemáte nic nachystané? Tak třeba se Vám ještě podaří vyhrát v nějaké naší soutěži 🙂

15. říj 2018
avatar

@spravkyne Paráda, to jsme rádi!!! Dejte pak vědět, jak jste spokojeni 😉

15. říj 2018
avatar

@perla28 Retro je naprosto úžasná 😉 I můj malinky používal 🙂

15. říj 2018
avatar

@kexina Do hrnečku můžete určitě nalét také čajík, jen nesmí být úplně horký, spíše v teplotě pro okamžité pití. Hrníček je vyroben ze silikonu, takže i údržba je jednoduchá a stačí umýt v teplé vodě (nesmí se vyvářet). A který design máte? 🙂

15. říj 2018
avatar

@misa_lovi nalít ano, ale pak nefunguje ta nevylévací část, silikon pak netěsní pokud je čaj byť i jen trochu vlažný. A máme modrého indiána.☺️

15. říj 2018
avatar

@kexina Tak to je zvláštní 😕 Zkusím prověřit...

15. říj 2018
avatar

@misa_lovi Vlastně máme také netekouci hrnecek a s tím tesnenim potvrzuji, máme starší kolekci (nějaký světle růžový a bude to už tak rok a půl, dva roky, co jsem ho kupovala), vybavují si, ze občas proste netesnil, když v něm byl vlazny čaj. S pitim pokojové teploty problém nebyl.

Napadá mě, má Lovi v nabídce lahvičky s brckem? Když jsem je využívala hodně pro malou, Lovi tenkrát nemělo, designy Lovi se mi ale líbí nejvíce, tak bych uvítala lahvičky s brckem do budoucna pro druhé ditko.

15. říj 2018
avatar

Jen jsem o znacce hodne cetla diky KONIKOVI 😊😊 a chci synovi poridit hrnicek od Lovi jelikoz malicky se zacina ucit pit z hrnicku a libi se mi design tak i pitko s rukojeti ❤️

15. říj 2018
avatar

@littlecharm Čajík by neměl být problém 🙄 Určitě zjistím, zda se to u těchto typů hrníčků stává. Lahvičky s brčkem zatím bohužel ne. Chystáme teď nějaké novinky, ale zatím nemůžu ani naznačovat 😎

15. říj 2018