Úplně na mě dýchla minulost, před dětmi jsem chodívala také do knihkupectví, seděla na bobku a četla... a většinou jsem si něco odnesla. Do velkých řetězců mě to neláká, těch malých obhůdků je škoda, mají své kouzlo❤️
@emillyhk
@leiladelly 🤗❤️🌷
Knihkupectví jsou moje nejoblíbenější obchody..
Pro mě jsou obchůdky s knihami také nejmilejší prostory. V příštím životě bych chtěla mít buď krámek s knihami nebo papírnictví. A dodatek - máš velmi dlouhé nohy, 🙂
@katella Nohy mám právě po mamince 😊🌷
To je tak krásné, tak hezky se to představuje, když to člověk čte. A naprosto Tě chápu, že tam občas zajdeš. To muselo být fakt parádní dětství. Krása.
Tak trochu" Láska přes internet"a Knihkupectví na Růžku....krásná nostalgie. Jsem šťastná, že mi dcera začala číst...k četbě se člověk musí "vychovat"❤️

To je tak krásný ❤️