icon
1 / 1
avatar

Jen taková otázka. Neber to zle. Proč jste radši nezasli ke kadeřnici ?

7. lis 2021
avatar

Prokouknul. Takhle mu to sluší jednoznačně víc.

7. lis 2021
avatar

@pavlapavlapavlapavla Nechtěl, posílala jsem ho tam nesčetněkrát. Dnes to byla taková rychlá akce, přišel jestli ho neostříhám sama. Tak jsem to zkusila 🙂

7. lis 2021
avatar

ten má vlasů...když nechce ke kadeřnici, možná rovnou k barberovi, když má tolik vlasů? Jinak prokoukl a povedlo se ti to 👍

7. lis 2021
avatar

Super!!!

7. lis 2021
avatar

@mateees O tom už jsem také přemýšlela 😊👍

7. lis 2021
avatar

Určitě mu to sluší víc 🙂 Možná když odmítá klasického kadeřníka, zkus mu navrhnout barber, třeba to pro něj bude přijatelnější. 🙂 Ale jsi dobrá, já jsem na tohle jelito. Jednou jsem zkoušela ostříhat muže, jednou psa a skončilo to strojkem na pár mm 👎🏻

7. lis 2021
avatar

@ma_cherie 😀 Určitě, navrhnu. To by mohlo klepnout 🙂 Psa také stříhám , tak mám alespoň trochu průpravu 😆

7. lis 2021
avatar

Fakt mu to sluší a vypadá i mladší 👍

7. lis 2021
avatar

@missinek 😊🌷

7. lis 2021
avatar

Můj muž hledí většinu dne úplně stejně 😆

7. lis 2021
avatar

@rozitta 😂👍

7. lis 2021
avatar

U nás byl taky boj dohnat synáčka ke kadeřnici. A tam smlouval, ať ho neostříhá moc, já jí zase říkala, ať ho vezme pořádně 🙂 Ale ve finále je ostříhaný podle sebe a sekne mu to 🙂

8. lis 2021