Tak jsem toho svýho prostředního trochu zkulturnila 😀 Ale dalo mi to práci ho přemluvit 😃 Jsem naprostý kadeřnický amatér, ale myslím že to dopadlo docela dobře 🙂 Vyloupl se z něho pěkný kluk 😊 Navíc teď něco zhubnul, tak mám z něj radost ❤️
P.S.: Prosila jsem ho aby se u focení netvářil jako vrah, ale to už mi nevyšlo 😆
Prokouknul. Takhle mu to sluší jednoznačně víc.
@pavlapavlapavlapavla Nechtěl, posílala jsem ho tam nesčetněkrát. Dnes to byla taková rychlá akce, přišel jestli ho neostříhám sama. Tak jsem to zkusila 🙂
ten má vlasů...když nechce ke kadeřnici, možná rovnou k barberovi, když má tolik vlasů? Jinak prokoukl a povedlo se ti to 👍
Super!!!
@mateees O tom už jsem také přemýšlela 😊👍
Určitě mu to sluší víc 🙂 Možná když odmítá klasického kadeřníka, zkus mu navrhnout barber, třeba to pro něj bude přijatelnější. 🙂 Ale jsi dobrá, já jsem na tohle jelito. Jednou jsem zkoušela ostříhat muže, jednou psa a skončilo to strojkem na pár mm 👎🏻
@ma_cherie 😀 Určitě, navrhnu. To by mohlo klepnout 🙂 Psa také stříhám , tak mám alespoň trochu průpravu 😆
Fakt mu to sluší a vypadá i mladší 👍
@missinek 😊🌷
Můj muž hledí většinu dne úplně stejně 😆
@rozitta 😂👍
U nás byl taky boj dohnat synáčka ke kadeřnici. A tam smlouval, ať ho neostříhá moc, já jí zase říkala, ať ho vezme pořádně 🙂 Ale ve finále je ostříhaný podle sebe a sekne mu to 🙂

Jen taková otázka. Neber to zle. Proč jste radši nezasli ke kadeřnici ?