Do čeho prosim dáváte dětem náhradní obleceni ve školce? Používáte radeji kapsar nebo pytel?
kapsář na ramínku 🙂
14. srp 2016
u nás budou mít nějaký kostky na oblečení, tak to budu dávat přímo do toho asi ..
14. srp 2016
Mají přímo ve školce každý svůj plátěný pytlík, tak to má v tom.
14. srp 2016
missa2
autorDekuji vsem!
Dceři chci usit pytlik, tak přemýšlím, jestli je lepší na raminku nebo jen tak.
18. srp 2016
Dcerka má ve skříňce malý kufřík a náhradní věci má v něm...