Maminky, schanim prebalovaci tašku. Chtela bych si koupit novou. Jakou mate vy a jak jste s ni spokojene? Dekuji
Já mám od emaljugy dělá i kočárky a je naprosto super
pinkie
a já mám uplně normální kabelku a slouží uplně stejně ,chtěla sem nějakou šmrncovní a ty co se mi líbily stojí tak 2000,tak sem koupila normální kabelku
Zkousela jsme ruzne znacvky, Nakonec jsme to vyhodnotila tak, ze je to na nic, jsou zybtecne velke, totez se mi veslo do igelitky nebo sitovky, s prebalovaci taskou to bylo hrozne velke a neprijemne. Ale pokud tasku, nejlepší byla z DM (odzkouseno emitex, pinkie, i jiné.) Jedna z věci, kterou bych uz neporozovala . obyc kabelku, nebo sitovku na kocar, nebo nic.
@kacenka1983 Tak jsem koukla a jedna me zaujala. Ale ta cena :-/ to by mi doma neprošlo 😀
@missa2 no jo jsou drahé ale vydrzi vsechno
Na prvniho jsem mela babymoov se spoustou kapes, ted jsem chtela neco jednodussiho, tak mam od pinkie, tu pevnou verzi.