Poraďte mi prosim co uvařit z brokolice? Nemam napad a chtela bych neco co fakt hodne chutná dětem.. varim z bi většinou jen polévku.. diky za tipy
Ja z ni delam kvetakovy mozecek nebo brokolocove placky
7. pro 2016
My delame brambory zapecene se smetanou a brokolici 🙂 chutnalo to me i brachovi od malicka
7. pro 2016
Placky - brokolice rozmačkat, strouhanka, vajíčko, koření - smažit na pečícím papíru v troubě...lahoda...
7. pro 2016
Pardon ta mouka tam je hladká a patří tam ještě lžička soli🙂)
7. pro 2016
já dělám zapečenou s mletým masem a bramborem a zeleju vajíčkem a někdy posypu sýrem.A je to mńamka.
7. pro 2016
zapečenou brokolici s těstovinami, do toho nějaký salám zalité smetanou. to se u nás sežere hned 🙂 pravdou je, že děti tu brokolici v tom nejedí ☹ jen málo
7. pro 2016
Já z toho dělám třeba placky do packy (6 lžic pol.mouky,3 vejce,uvarena rozmackana brokolice,vše smíchám a smazim na oleji dozlatova...synovi to moc chutná ale je to spis taková rychlá večeře🙂