Proč jsou v těhotenství nebezpečne neštovice prosim? Jake jsou rizika....měli jste někdo v tehotenství? Ve školce udajne ted řadí,...Daník je už mel,ale hodne slaby prubeh,celke mel asi 5 pupinku a většinu na obličeji,Bibi je ješte nemela,tak bych byla ráda kdyby to mela už za sebou,...ale jsme tehotna....co mi hrozí?
Pokud jsi je už prodělala ty jako dítě, tak nic. Pak jen miminku předáš protilátky.
Já o mimčo v cca 6tt přišla ☹ . Nestovice jsem chytila tehdy podruhé
Moje maminka je měla jako dítě a následně se jí pokaždé zopakovaly se mnou i se sourozenci
Zalezi jak daleko si, nestovice vadi v prvnim trimestru a 72 hodin pred porodem - nestihnou se vytvorit protulatky. Pokud si je mela,nemelo by vadit.
ikdyž jsi měla neštovice, tak můžeš chytit pásový opar. Nevím jak ten škodí/neškodí v těhotenství, ale sice jsi možná "odolná" vůči neštovícím, ale pásový opar má jakoby stejného původce. Takže bych kdyžtak hledala i tohle.
Pokud si je uz prodelala, tak nic nehrozi