Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
modrykonik
5. led 2021
303 

Loučíme se s Ambasadorkami Sunar a Baby Dove

Ahoj, 

jednou nohou jsme vstoupili do nového roku a přitom doufáme, že bude lepší než ten minulý. Ale rozloučit se musíme nejen s rokem 2020, ale i se dvěma skvělými ambasadorkami. O co snáze se nám loučí s minulým rokem, o to těžší je rozloučení s našimi ambasadorkami @michaelllas a @vanea 🙂 Kdo je na koníku „jako doma“, určitě ví, o koho se jedná ;)

@michaelllas zastupovala firmu Sunar a provázela nás světem dětských chutí. Mimo to, že byla jednou z nás a nechala nás nahlédnout do svých všedních dní, nás zásobovala množstvím soutěží a především spoustou zajímavých a užitečných informací (nejen) o dětské stravě. Nevím, jak vám, ale mně budou její články strašně chybět. Věřím však, že Míša bude na koníku nadále aktivní a že o ní ještě uslyšíme ;)

@vanea vás zase pozvala do voňavého a jemného světa kosmetiky starající se o tu nejjemnější pokožku našich nejmenších. Irčo, děkujeme za tvoje posty, inspirace, soutěže, oku lahodící fotky a zkrátka všechno, co jsi během působení jako Ambasadorka pro Baby Dove vytvořila. Také věřím, že i ty zůstaneš Modrému koníku věrná a občas nám dáš vědět, jak se máš 🙂

Děvčata, doufám, že vám tu mezi námi bylo dobře, že vám to hodně dalo, posunulo vás to vpřed a budete na tyto časy vzpomínat s úsměvem. Přeji vám, aby vám další životní etapa přinesla jen to nejlepší a ať se vám splní vše, co si přejete. 

Budeme rádi, budete-li s námi sdílet vaše zážitky i nadále, ať už bude vaše další cesta jakákoliv 🙂 

@dominika_c za Modrý koník

Obě dvě byly úplně skvělé!

5. led 2021

Budou mi obě skvělé holky chybět 😢i obě firmy a soutěže s nimi😢

5. led 2021

Začni psát komentář...

Odešli

Doporučujeme