Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
modrykonik
28. zář 2021
813 

Pracovní nabídka: Rozšiřujeme náš tým nákupních poradkyň Modrého koníka!

Milé maminky, ženy, nákupní maniačky,

rozšiřujeme náš tým nákupních poradkyň Modrého koníka! No a jestli hledáme právě tebe, můžeš hned teď zjistit!

Nakupuješ ráda? Orientuješ se v nejnovějších trendech? Chtějí od tebe kámošky radu, když se nedokážou rozhodnout, který produkt si vybrat? Trávíš ráda svůj čas na internetu a na Modrém koníku? Pokud jsi na všechny otázky odpověděla “ano”, tak to vypadá, že hledáme zrovna tebe.

Co bude tvou prací?

Práce snů každé „nákupní maniačky“ má konkrétní podobu – staň se nákupní poradkyní na Modrém koníku. Spoj příjemné s ještě příjemnějším! Už žádné výčitky při projíždění eshopů, hledání recenzí, vyhledávání produktů a trávení času na Modrém koníku. Protože přesně tohle bude součástí tvé pracovní náplně. Je jedinečná. Placená. Vysněná. A přitom užitečná. A nejlepší na tom je, že to dáme tvému muži písemně - černé na bílém.🙂

Budeš psát články s doporučením na zajímavé a oblíbené produkty a zároveň budeš radit ostatním s výběrem toho, co právě hledají. Nebo možná zatím ani nehledají. Můžeš se jednoduše stát jejich nákupním guru, který jim ochotně poradí v případě otázek, nejasností a dokáže přihlédnout i k jejich preferencím a přáním.

Jak takový článek nákupní poradkyně může vypadat zjistíš např. zde:
Jak a jakou vybrat rostoucí židličku pro dítě?
Dětská chůvička: Kterou koupit a proč?
Vybíráme univerzální dezinfekční čističe!

Koho hledáme?

Hledáme zkrátka někoho, kdo bude držet ochrannou ruku nad nákupy ostatních maminek. A jak to myslíme? Do našeho týmu hledáme chytrou maminku, která má v malíčku všechny novinky na trhu. Na prsteníček si nasadí pouze takový šperk, který má styl a dobré hodnocení. Prostředníček využívá leda tak k vyzkoušení nejnovějšího laku z „drogérky“. Ukazováček má vždy připravený k pátrání na internetu a prohlížení nejnovějších trendů. V případě, že chce varovat před něčím, co může být ztrátou času či peněz, ho ale umí i vztyčit. A palec? Ten zvedne pokaždé, když narazí na zajímavý produkt, který s radostí doporučí ostatním maminkám.

Máš pocit, že píšeme o tobě? Tak si na to plácněme! Nebo vlastně ještě ne, protože kromě výše uvedeného potřebujeme i to, abys dobře ovládala gramatiku. Protože každá správná nákupní maniačka ví, že nejlepší produkt je ten „doporučený“, a nikoliv „doporučení“. Nebo že visačka na oděvu se píše s měkkým „i“ – protože to, co visí, nemůže být tvrdé ;)

Co nabízíme?

  • Jedinečnou zkušenost, při které spojíš svůj koníček s prací,
  • nové dovednosti a zkušenosti, které reálně využiješ v dalším pracovním životě,
  • flexibilní pracovní dobu a práci z pohodlí svého domova,
  • finanční odměnu na autorskou smlouvu.

Zapoj se!

Aby ti tahle skvělá nabídka neproklouzla mezi prsty, neváhej dlouho. Vyplň TENTO FORMULÁŘ a zkus své štěstí. Štěstěna se možná usměje právě na tebe. Výběr ukončíme 17.10.2021 a úspěšným adeptkám se ozveme prostřednictvím interní pošty.

Modrý koník tým

Začni psát komentář...

Odešli