@klovalka Zeelandia
Taky bych chtěla umět takové dorty. Zatím jsem ale jen ve fázi kulatých. Ten marcipán se potahuje lépe, než potahovka?
No ale ten je super, ten by se mi hodil na pristi týden pro manžela ke 40tinam 🙏😀
@gabkekoczi Vůbec ne, musi být hrubší a víc se trhá, ale narozdil od potahovky se dá i sníst 😊
@mollyweasley A jsi samouk nebo jsi absolvovala nějaký kurz? Já peču jen pro rodinu, ale občas by se hodil jiný dort než kulatý😁
Ten je dokonalý. 👍😍
Toz to musi byt urcite Photoshop 😆
Je luxusni 👍

@gabkekoczi Jenom samouk. Akorát kamarádka mě kdysi naučila, jak potáhnout dort 😊
@gabkekoczi A kulaté jsou stejně nejlepší, není s tím taková drbačka, dobře se krájí a nejsou odřezky.
Dort je naprosto bozsky, jen jako clovek pouzivajici k foceni prave zrcadlovku canon mam problem s barevnosti popruhi. Canon ma. Cerno cervenou a bily napis, takto se zlutou to ma nikon😉 ale to neber jako vytku, jen ze prvni co me pri pohledu na dort napadlo, ze super pro nikonistu a ze bych si nekdy takovy dort prala jen v barvach canonu a az pak jsem cetla napisy🤣🤣🤣
@pestas jj, já jsem dostala úkol udělat Canon, ale doma mám Nikon, který mi šel vzorem 😀
@mollyweasley to bude tim🤣🤣🤣 ale teda fakt super, mas muj velkyn obdiv, na 3d dort nemam dostodvahy, i kdyz dcerka by si prala
@pestas Já ho dělám nerada, za mě je úplně zbytečný. Pro cizí je drahý, protože s tím strávím hodně času, blbě se do něho dává ovoce, aby to všechno drželo pohromadě. Díky, já radši koláč 😀
Wow dokonalost



ten je krásný!!!
Co máš za značku marcipánu?