icon

My máme hotovo.

avatar

Jak dlouho to vydrzi a kde to skladujes?Ja jsem desne cimplich a odmitam delat cokoli s kremem a vosi hnizda az tesne pres Stedrym dnem a max.na Silvestra dojist..

11. pro 2025
avatar
@hadruska

Jak dlouho to vydrzi a kde to skladujes?Ja jsem desne cimplich a odmitam delat cokoli s kremem a vosi hnizda az tesne pres Stedrym dnem a max.na Silvestra dojist..

@hadruska Mám to v lednici. Od víkendu to všichni plánujeme jíst. A předpokládám, že to vydrží, než to všichni sní, jako loni 😊

11. pro 2025
avatar

To vedle těch růžových kuliček je nugát?

11. pro 2025
avatar
@jarla

To vedle těch růžových kuliček je nugát?

@jarla Ano

11. pro 2025
avatar

Prosim me by zajimalo to mezi vosimi hnizdy a parizskymi rohlicky, co to je? I recept by me zajimal 😊 jinak to mas nadherne 😍👌✨

11. pro 2025
avatar
@mysh_me

Prosim me by zajimalo to mezi vosimi hnizdy a parizskymi rohlicky, co to je? I recept by me zajimal 😊 jinak to mas nadherne 😍👌✨

@mysh_me To jsou nějaké husarské koláčky, dává se tam máslo, ale já jsem tam šmrncla i trochu sádla, ať je to měkčí. A uvnitř je bílá mazací čokoláda s rozdrcenou levandulí, nahoře pak bílá klasická čokoláda. S barvou.

11. pro 2025
avatar
@mysh_me

Prosim me by zajimalo to mezi vosimi hnizdy a parizskymi rohlicky, co to je? I recept by me zajimal 😊 jinak to mas nadherne 😍👌✨

@mysh_me Jinak já si recepty neukladám, hledám v průběhu pečení a tvorby a doupravuju. Takže každý rok mě nasere něco jiného. Letos třeba marokánky 😁

11. pro 2025
avatar

To máš fakt krásné. Úplně výstavní cukroví. Já včera zkoušela medové trubičky, protože na ně všichni tolik nadávají. Ale až na spálený palec to bylo ok.🤭

11. pro 2025
avatar
@hadruska

Jak dlouho to vydrzi a kde to skladujes?Ja jsem desne cimplich a odmitam delat cokoli s kremem a vosi hnizda az tesne pres Stedrym dnem a max.na Silvestra dojist..

@hadruska Spousta lidí už má cukroví hotové i naplněné a prý se to nezkazí. Já to teda mám taky strach dělat dřív, jenže příští týden už děti budou potřebovat cukroví do škol. Takže teď si pomalinku peču, a tak v pondělí už budu i plnit a zdobit. To tak dělám každoročně a cukroví vydrží až dokud se nesní (klidně i druhý týden v lednu). Mám ho ale vždy v lednici a vytahují jen pár kousků.

11. pro 2025
avatar
@aluskaasimon

To máš fakt krásné. Úplně výstavní cukroví. Já včera zkoušela medové trubičky, protože na ně všichni tolik nadávají. Ale až na spálený palec to bylo ok.🤭

@aluskaasimon Ty bych ráda aspoň někdy ochutnala, ale protože nám sedí ty ořechové, bojím se zkoušet něco jiného 😊

11. pro 2025
avatar
@mollyweasley

@aluskaasimon Ty bych ráda aspoň někdy ochutnala, ale protože nám sedí ty ořechové, bojím se zkoušet něco jiného 😊

@mollyweasley Já teď nevím, čím je plnit. Samy o sobě chutnají jak míň kořeněné štramberské uši. 🤷 Ořechové kakaové trubičky dělá mamka a jsou skvělé, taky plníš karamelovým krémem?

11. pro 2025
avatar
@aluskaasimon

@mollyweasley Já teď nevím, čím je plnit. Samy o sobě chutnají jak míň kořeněné štramberské uši. 🤷 Ořechové kakaové trubičky dělá mamka a jsou skvělé, taky plníš karamelovým krémem?

@aluskaasimon jj, karamelovým. Je k nim nejlepší.
Na ty medové bych možná zkusila nějaký tmavý krém, klidně pikao, máslo.

11. pro 2025
avatar

Mohla bych poprosit recept na ty růžové kuličky?

11. pro 2025
avatar
@sinorina

Mohla bych poprosit recept na ty růžové kuličky?

@sinorina No nevím, jak moc ti pomůže. Máslo a salko na krém, mleté linecké a piškoty na těsto, sušené maliny bez zrníček na obarvení těsta.
Vevnitř je kulička z pistáciového krému, máslo, salko, pistáciové máslo. Ale prostě nevím poměry, tyhlety veci dělám od oka a podle chuti, no.

11. pro 2025
avatar

To je krása. Úplně závidím. Já upekla 3 druhy a rozbila se trouba 🙈. Čekám na součástku. Snad ještě něco stihnu. Nebo už jen nepečené.

11. pro 2025
avatar
@hadruska

Jak dlouho to vydrzi a kde to skladujes?Ja jsem desne cimplich a odmitam delat cokoli s kremem a vosi hnizda az tesne pres Stedrym dnem a max.na Silvestra dojist..

@hadruska Já teda naplněné ještě nemám, ale pokud je v krému máslo a rum, tak vydrží v chladu fakt dlouho. Já se vždy odrážím od datum spotřeby másla. Pokud je v krému šlehačka, to by bylo horší.

12. pro 2025
avatar

Krásné 🙂
Já včera slavnostně nachystala těsta a o víkendu se uvidí. Krémové budou až příští týden / víkend. Stejně jich dělám jen pár, tak to bude otázka chvilky.

12. pro 2025
avatar
@sebestka

@hadruska Já teda naplněné ještě nemám, ale pokud je v krému máslo a rum, tak vydrží v chladu fakt dlouho. Já se vždy odrážím od datum spotřeby másla. Pokud je v krému šlehačka, to by bylo horší.

@sebestka Fiky,to je vysvetleni,ktere mi dava smysl

12. pro 2025