To je krása 😍 mňam 🤤
TAk to jsou!
Zrovna si s manželem říkáme, který bychom si dali dřív 🥰
Ty jsou hezký 🤤
Muzes mi prosím napsat recept?
Ty jsou nádherné! 😀
Ty jsou!🥰
Jaktoze vám zůstanou tak tenké? Mně to vždy vyběhne nahoru
Mňam 😋
@annama https://www.toprecepty.cz/recept/2863-valasske-...
@venice77 Nevím 😀 Asi jak je ta náplň těžká, tak to pod ní nevykyne...
Mňam
@mollyweasley tohle chci dělat už asi dva měsíce a ještě jsem nenašla odvahu... tento týden budu asi s dcerou doma, je nemocná. Je to hodně náročné??
@mmm12345 na suroviny a na čas. Kynuté těsto není hned, pak taky než si připravím všechny náplně, něco povařit, něco ohřát, něco zamíchat... No a tady z dávky jsou 4 koláče, takže tak hodina pečení, v průběhu plnění dalších koláčů... není to jako bábovka. Ale co a volným časem, že 😊
@mollyweasley dekuji

Jé, to bych si dala😋 vypadají krásně