icon

Nedělní pečení s tvarohem, povidly, mákem a jablky.

avatar

Jé, to bych si dala😋 vypadají krásně

5. bře 2023
avatar

To je krása 😍 mňam 🤤

5. bře 2023
avatar

TAk to jsou!

5. bře 2023
avatar

Zrovna si s manželem říkáme, který bychom si dali dřív 🥰

5. bře 2023
avatar

Ty jsou hezký 🤤

5. bře 2023
avatar

Muzes mi prosím napsat recept?

5. bře 2023
avatar

Ty jsou nádherné! 😀

5. bře 2023
avatar

Ty jsou!🥰

5. bře 2023
avatar

Jaktoze vám zůstanou tak tenké? Mně to vždy vyběhne nahoru

5. bře 2023
avatar

Mňam 😋

5. bře 2023
avatar

@annama https://www.toprecepty.cz/recept/2863-valasske-...

@venice77 Nevím 😀 Asi jak je ta náplň těžká, tak to pod ní nevykyne...

5. bře 2023
avatar

Mňam

5. bře 2023
avatar

@mollyweasley tohle chci dělat už asi dva měsíce a ještě jsem nenašla odvahu... tento týden budu asi s dcerou doma, je nemocná. Je to hodně náročné??

5. bře 2023
avatar

@mmm12345 na suroviny a na čas. Kynuté těsto není hned, pak taky než si připravím všechny náplně, něco povařit, něco ohřát, něco zamíchat... No a tady z dávky jsou 4 koláče, takže tak hodina pečení, v průběhu plnění dalších koláčů... není to jako bábovka. Ale co a volným časem, že 😊

5. bře 2023
avatar
6. bře 2023