icon
1 / 1
avatar

No fuj to jsem se lek 🙂

15. srp 2022
avatar

...tak bych se na něj nedívala! 🤣

15. srp 2022
avatar

Tak ještě, že se teď nevysílá!!! 🙏😂

15. srp 2022
avatar

Unifikovaný, uzky konturovany nosy, a tech umelych řas

15. srp 2022
avatar

furt rikam, ze devadesatky byly nejlepsi....na hudbu i na filmy/serialy😀

15. srp 2022
avatar

Pozor, chybí vám tam jeden černoch, asiat, hispánec! (4% není vidět, ale budou to muset být nejmíň dva! ) 🤣🤣

15. srp 2022
avatar

Presne, jak pise
@tekame dneska by nesmeli byt vsichni bile rasy! A joye jako poloital by to nevytrhl🤣

15. srp 2022
avatar

To bych se nedivala

15. srp 2022
avatar

Taky by se mi nelibili

15. srp 2022
avatar

Nemuzu najit Chandlera, ten uz je moc 😆

15. srp 2022
avatar

Vždyť to je průřez standardní populací, ne???

16. srp 2022
avatar

@syrecek01 taky jsem měla problém poznat kluky 🙈

16. srp 2022
avatar

@pribylovapetra Normalne nafotili lidi z ulice 😆

17. srp 2022