moncici89
11. čer 2020

Manufaktura: nejšetrnější péče pro nejmenší

Vážení a vážené 🌸

Velmi ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s testováním dětské kosmetiky značky Manufaktura ❣️

Toto testování jsem si ze srdce přála. Přála jsem si, abych byla se svými holčičkami vybrána a moc si toho vážím, že se mi to splnilo ❤️ A v naší domácnosti si již našlo své stálé místo.

Abych se přiznala, Manufakturu jsem neznala. A hned jsem začala studovat - co to je zač?

• Kosmetika vhodná už pro novorozence a děti s obzvláště citlivou pokožkou.
  • Obsahuje nejjemnější konzervační látky, rostlinné oleje a ovesný výtažek
  • 0 % sulfátů, parabenů, ropných olejů a alergenních parfému

Měla jsem možnost ji vyzkoušet až nyní poprvé. A byla to láska na první pohled i dotek 😍

Znáte to, líbí se vám nějaký krém, sprchový gel pro dítě. Mrknete na složení, jak vypadá celkově a pak? Zjistíte, že krém je třeba hutný, špatně se roztírá, nevoní, nebo naopak moc řídký a přichází celkové zklamání. Nic takového se vám u Manufaktury stát nemůže 👌🏻

Testovaly jsme 4 produkty.

1) Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem

Jedním slovem - Perfektní 👌🏻 Musím vychválit - praktickou dávkovací pumpičku a krásné balení. Ale co v neposlední řadě - příjemnou vůni a konzistenci emulze. Je velmi přijemná už na pokožce, pění tak akorát.
Základem této pečující mycí a koupelové emulze jsou jemné a hypoalergenni mycí látky rostlinného původu obohacené o výjimečně výživný mandlový a ovesný olej, hojivý, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Takže pokožka po něm je velmi hebká ❤️

2) Jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem

Tento produkt mě velmi překvapil. Musím říct, že mytí vlasů moje dcera nemá moc ráda. Ale konečně už nějaké vlasy má a je třeba o ně pečovat. Složeni tohoto jemného dětského šamponu je opět hypoalergenní a s látkami rostlinného původu. Šampon krásně voní, řekla bych podobně jako mycí emulze. A ta vůně na vláscích i dlouho vydrží ❤️
Opět oceňuji praktickou pumpičku! A líbivý desing 🌸

3) Pečující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem
Tak u tohoto produktu musím říct, že mladší dceři nevyhovoval a osypala se. Za 3 dny ale vyrážka zmizela. Olej jsem zkoušela i na sobě 🙈 Ano, která maminka ne?☺️ A velmi mě překvapil 😍 Člověk cítí, že na kůži dělá skutečně ochranný film 👀

Tento ovesný olej má mimořádné regenerační a zklidňující účinky. Obsahuje navíc ceramidy, které vytvářejí na kůži bariéru chránící ji před nežádoucími okolními vlivy a pomáhají v ní udržovat potřebnou vlhkost. Zvláčňující a hydratační mandlový olej dokonale pečuje. Meruňkový olej se skvěle hodí pro suchou pokožku, kterou změkčuje, zvlhčuje a zjemňuje.

Je to olej, takže se hned rozteče, ale krásně se roztírá a vůně není moc výrazná.

A teď to nejlepší nakonec 😍

4) Jemný dětský výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem

Toto je absolutně the Best produkt 😍 láska na první dotyk ❤️ Opět praktická pumpičku, ale to balení ❣️ Je takové luxusní ❤😊

Nádherně se roztírá, nezanechává stopy, krásně se vstřebává a pokožka je po něm tak hladká jako dětská prdelka ☺️

Starší dceru velmi nadchl a mastila by se s ním asi do té doby, dokud by ho nevypiplala 😄

Tento krém obsahuje unikátní bambucké máslo, které je známé pro své hydratační, zvláčňující a vysoce ochranné schopnosti. A je to skutečně znát ❤️

Jak jsem psala už v příspěvku během testování - jednu výhradu bych měla. A to - že obsah balení je nižší oproti ostatním produktům. Je ho jen 100 ml 🙂 Což je velkááááá škoda! <3

Celkově podtrženo a sečteno dáváme 100 bodů ze 100 ❤️ Moc jsme si to užili, určitě u těchto produktů zůstaneme. Mladší dcera má pokožkou velmi suchou a koupel i krém ji pokožku krásně zvláčňují, hydratují, je po použití celá hebká 😊

Děkujeme za tuto krásnou, veselou a voňavou příležitost 🌸

#test_manufaktura #recenze #zkusenosti_manufaktura_babyfriendly