#test_manufaktura

18moniik
Včera v 15:05
#test_manufaktura
Krásný voňavý balíček od Manufaktury nám právě dorazil na testování. Jako dáreček bylo přiložené rozkošné pexeso a dárková taška. Pexeso si Tánička ještě moc neuzije, ale šetrnou koupelovou kosmetiku jistě ano :blush::ok_hand:
Zobraz celou zprávu
moncici89
Včera ve 14:49
Milé maminky :cherry_blossom:
Je to tady:heart_exclamation:️ Krásné, voňavé testování :heart_eyes: Kterého si velmi vážím :heart:
O toto testování jsem moc stála :pray_tone1:
A co vyzkoušíme? Přírodní kosmetiku značky Manufaktura :cherry_blossom: Je na oko v krásném a praktickém balení a velmi voňavé :heart_eyes:
Znáte to? Taky musíte, všechno hned očichat? To bychom nebyly my ženy, kdyby nám to nevonělo, že? :heart_exclamation:️Tady voní i ta dárková taška a přišlo i krásné pexeso, které jsem nečekala :blush:

Maminky, troufám si říct, že je na co se těšit :heart_exclamation:

#test_manufaktura #recenze
Zobraz celou zprávu
mirtha
Včera ve 14:45
#test_manufaktura

Dorazil k nám balíček s kosmetikou z Manufaktury. Udělalo nám to velkou radost a už se moc těšíme, až všechno vyzkoušíme.

Všechny lahvičky vypadají krásně a nádherně voní, zvláště fialová lahvička s jemným vlasovým šamponem.

První dojem dávám 12 bodů z 10. :blush:
Zobraz celou zprávu
ivakalinova AMBASADORKA
Včera ve 13:48
Slyšte, slyšte, dnes je u nás velký den!

Testerka Emička před chvílí převzala balíček dětské kosmetiky Manufaktura a následujících 14 dní bude pro vás a vaše děti testovat.

Děkujeme moc za vybraní, Emička je nadšená a zajisté se úkolu zhostí zodpovědně (ona je holčička, které se toto velmi líbí).

Právě teď stojí v koupelně a zkouší krém na obličej 🥰

#test_manufaktura
Zobraz celou zprávu
svobodka14
Včera ve 12:55
Děkujeme moc týmu Modrého koníka:heart:️Je to nádherný balíček s nádherným pexesem:heart:️ Krém jsme už zkoušely na ručku a voní báječně:heart:
#recenze #test_manufaktura
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
15. kvě 2020 Čtené 1543x
Čti celý článek
konik_testuje
14. kvě 2020
Ani vy se mnohdy neumíte rozhodnout, po jaké kosmetice sáhnout? Pokud jde o naši pokožku, produkty se snažíme vybírat důkladně. Pokud jde o naše nejmenší, výběr zvažujeme dvojnásobně. Prozraďte nám, co je pro vás při výběru dětské kosmetiky rozhodující? ;)

a) Zajímá mě především složení.
b) Musí mít příjemnou vůni.
c) Zaujme mě také poutavý obal.

Za vaši odpověď vám přiletí 3 srdíčka. Zapojte se do našeho testování nové dětské kosmetiky Manufaktura Baby Friendly. Jejím výběrem rozhodně nešlápnete vedle: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_manufaktura
Zobraz celou zprávu
konik_testuje
4. kvě 2020
Další testování nepotěší pouze vás, ale i vaše dětičky! Tato 4 roztomilá zvířátka vás provedou hravým testováním, při kterém se společně pobavíte. Kterou z těchto aktivit byste si nejraději zpříjemnili chvíle s vaší ratolestí? :slightly_smiling_face: Za odpověď vám přiletí 3 srdíčka :heart:

a) Jízda na kole s pejsem.
b) Skákání přes švihadlo s kravičkou.
c) Vodní radovánky s myškou a zajíčkem.

Až vám v pondělí představíme testování nové dětské kosmetiky Manufaktura Baby Friendly, neztrácejte čas a rozhýbejte si kosti jednou z těchto aktivit :wink:

#test_manufaktura
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další