Dětská kosmetika Manufaktura Baby Friendly

Manufaktura je výrobce tradiční české kosmetiky s vysokým podílem přírodních ingrediencí, která je dermatologicky testována a obohacená o poctivé rostlinné oleje či účinný ovesný výtažek s obsahem cenného beta-glukanu.
Nová dětská kosmetika Manufaktura Baby Friendly je specifická svým extra jemným složením, které bylo vyvinuto s ohledem na citlivou a křehkou pokožku našich nejmenších. Díky jejímu složení je vhodná i pro novorozence a děti s obzvlášť citlivou pokožkou.

Děstská kosmetika Manufaktura Baby Friendly

Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem se postará, aby byla pokožka po koupeli pečlivě umytá, vyživená a chráněná. Samozřejmostí je pH 5,5, jemná bezalergenní parfemace a šetrnost k očím.

Ošetřující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem se stane skvělým pomocníkem při výjimečných chvilkách s vašimi nejmilovanějšími. Neobsahuje barviva, konzervanty, ani minerální oleje. Má regenerační a zklidňující účinky, pomáhá v pokožce udržovat potřebnou vlhkost, změkčuje ji, zvlhčuje a zjemňuje.

Jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem obsahuje velmi šetrné hypoalergenní látky rostlinného původu pro pečlivé umytí jemných vlasů a citlivé pokožky hlavy bez vysoušení a podráždění.

Jemný dětský výživný krém na obličej a tělo s mandlovým a ovesným olejem díky výjimečným ingrediencím dokonale regeneruje, vyživuje a zvláčňuje citlivou pokožku nejmenších. Udržuje ji jemnou a dlouhodobě ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Je vhodný k okamžitému vyživení vysušené pokožky, jako závěrečná pečující tečka po koupeli, nebo jako ochrana kůže a tváří před chladným a větrným počasím.


Maminky z Modrého koníka podrobily dětskou kosmetiku Manufaktura podrobnému testování:

Nejnovější články