Holky , potrebuji poradit . Byla jsem 14 dni na nemocenské, po telefonické domluvě jsem se nechala k dnešku vypsat . Do kdy mi dnes může prijit kontrola , nebo dle ceho se to ridi , pracovni doby ? Dekuji , nemela jsem vychazky a konečně bych chtela maleho vzit ven .
Jestli ji máš dnes včetně, tak kontrola může přijít normálně.
3. zář 2021
Jestli do dneška, tak klidně kdykoli dnes. Oni můžou dojít i potom, protože než se to předá ... 🙂 I v době elektronických neschopenek.
3. zář 2021
monikacs
autorDobře, dekuji . 🙂
3. zář 2021
Jedna taková perlička v dnešní době el.neschopenek. manželovi přišla kontrola 3 měsíce po tom co mu byla neschopenka vystavena, on ji ale týž den hned zrušil. Takze k neschopností nemelo vubec dojít. Ale dle nich byl 3 měsíce v neschopnosti, přitom normalne makal. 😅
3. zář 2021
Neřídí se podle ničeho, muzou přijít kdy chtějí. Klidně i o půlnoci kdyz na to přijde. Tj i dnes ikdyz uz ti konci.