Měla jsem Litetrax 4, asi 3 roky zpět...a spokojenost!
8. únor 2021
Máme Brisk a nedám na něj dopustit 🙂
8. únor 2021
Které se dají složit do nejmenšího tvaru? Děkuji 🙂
8. únor 2021
Mame Muze, jakoze takovej ten dojizdeci kocarek, kdyz uz dite vic chodi a pripadne k mori. Ale ja z nej teda tak odvarena nejsem😀 vsechno to nejak hrka, drnci, neprojede to skoro nic... ale tak jsou to jakoby golfky no 🤷🏻♀️🙂
8. únor 2021
mummy88
autor@dzogobela ja s ním teda zkušenost bohužel nemám, ale asi i dle ceny bych předpokládala, že to bude kočárek spíš na lehčí ježdění, ne každodenní drandění, jak říkáš, spíš typu golfky, který nemáš jako hlavní sporťák. Ale na druhou stanu si ho opravdu dost maminek chválí. Zkušenost vlastní ale nemám. 😉
9. únor 2021

My máme muze 🙂 ale už ho skoro odkládáme 🙂