icon

Tatínek dostal ke svým velkým narozeninám (předpokládám) nejkrásnější dárek od svých holčiček 🙂

avatar

Nádherné.

16. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@evca2311 dik, mne jako nepocitacovemu typu to dalo celkem zabrat a dojimam se nad tim vzdycky, uz asi po stopadesaty 🙂

16. lis 2015
avatar

@nadja73 já mám zase slzy v očích...a co Honza na to?

16. lis 2015
avatar

To je nádhera🙂

16. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@sebestka no, je to tvrďák 🙂

16. lis 2015
avatar

@nadja73 fakt? To můj také, ale co oči? Ty to prozradí

16. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@sebestka myslim, ze se na to musi podivat v soukromi. jako libilo se mu to, ale az se na to podiva klidu, tak mu dojdou urcite pasaze, ktere ho museji dostat.

16. lis 2015
avatar

Nádherné!!!🙂

16. lis 2015
avatar

Jééé, to je nádherné! A super nápad 🙂

16. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@milka77 dik, nejdriv me zaujala pisnicka a vedela jsem, ze budu muset neco k ni vytvorit🙂 nejhorsi na tom bylo vytridit ty fotky, text sel sam ze srdce🙂

16. lis 2015
avatar
16. lis 2015
avatar

Teda, to mě dojalo,slzy mi valí. Moc hezké. Jsi šikulka!!!

17. lis 2015
avatar
nadja73
autor

@katynka78 dekuju a nebul 😊

17. lis 2015