Tatínek dostal ke svým velkým narozeninám (předpokládám) nejkrásnější dárek od svých holčiček 🙂
To je nádhera🙂
16. lis 2015
Nádherné!!!🙂
16. lis 2015
Jééé, to je nádherné! A super nápad 🙂
16. lis 2015
16. lis 2015
Teda, to mě dojalo,slzy mi valí. Moc hezké. Jsi šikulka!!!
17. lis 2015
Nádherné.