Holky máte nějaký dobrý recept s kokosovým mlékem? Doma mám toho požehnaně a nevím co s tím
kuřecí na kari nebo puding z tapioky
20. črc 2018
Dělala jsem včera domácí nanuky, jestli máš formičky 🙂 kokosové mléko, pomerančový džus nebo šťáva z pomerančů, trochu medu, vanilkové aroma (ja nedavala), mixnout, nalít a zamrazit 😉
20. črc 2018
Thajska polevka a cizrnove kari k ryzi 😊
20. črc 2018
Můžeš si dát do mrazáku. Pokud potřebuješ vždy jen trošku, tak do tvoritek na led, bude vždy poruce🙂
20. črc 2018
nijij
autorDěkuji holky něco z toho vyzkouším
20. črc 2018
Thajske kari