Holky prosím v úterý.jsem byla na přeočkování tetanovky. Je možné aby mě.porad bolela ruka jak v klidu tak i když ji zvednu?. Naposledy jsem byla očkovaná před 15ti lety tak si už průběh moc nepamatuji děkuji
Taky jsem nedávno byla a ruka mě bolela několik dní.
24. říj 2019
také mě to týden bolelo
24. říj 2019
nijij
autorDěkuji já si to myslela
24. říj 2019
Ano je to mozne
24. říj 2019
Ano, ano, mě ta ruka bolela snad 14 dní :D
24. říj 2019
Ano, mě bolela 3 týdny 😀
24. říj 2019
Ano,manželovi dočasně po tetanovce ruka ochrnula, já po jeho zkušenosti jsem si to nechala píchnout do zadku a udělaly se mi v tříslech bulky😒
24. říj 2019
nijij
autorDíky holky snad to brzy přejde je to trochu omezující
24. říj 2019
Ano, je to bohužel běžné. Může to bolet i přes týden.