icon

Holky prosím v úterý.jsem byla na přeočkování tetanovky. Je možné aby mě.porad bolela ruka jak v klidu tak i když ji zvednu?. Naposledy jsem byla očkovaná před 15ti lety tak si už průběh moc nepamatuji děkuji

avatar

Ano, je to bohužel běžné. Může to bolet i přes týden.

24. říj 2019
avatar

Taky jsem nedávno byla a ruka mě bolela několik dní.

24. říj 2019
avatar

také mě to týden bolelo

24. říj 2019
avatar
nijij
autor

Děkuji já si to myslela

24. říj 2019
avatar

Ano je to mozne

24. říj 2019
avatar

Ano, ano, mě ta ruka bolela snad 14 dní :D

24. říj 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Ano, mě bolela 3 týdny 😀

24. říj 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Ano,manželovi dočasně po tetanovce ruka ochrnula, já po jeho zkušenosti jsem si to nechala píchnout do zadku a udělaly se mi v tříslech bulky😒

24. říj 2019
avatar
nijij
autor

Díky holky snad to brzy přejde je to trochu omezující

24. říj 2019