Holky prosím zimní lyžařská bunda a kalhoty z Lidlu (co bude příští týden) velikost 110/116 odpovídá zhruba jaké vylikosti? Syn má teď cca 104 dekuji❤️
Blíže k té 116
To jste mě.moc nepotesily 😀 no neva aspoň to bude mít i na příští rok
Ja kupovala vždy větší, jeden rok jsem zahnula a druhý rok to měl akorat
Tak synovi je 2,5 je vyssi hubenour.. nosi 104,110 jak co... dnes prisel balik...objednala jsem 110/116 bundu kalhoty fleece mikinu a funkcni pradlo a jedine s cim jsem sahla vedle jsou ty lyzarske kalhoty ty by mohl mit mensi... jinak fleecova mikina 98/104 kupovana vloni uz je mu kratka a tahne mu na zada
Určitě 116
Díky. Minulý měsíc jsem mu objednala softshell bundu 110 a má ji akorát. Právě počítám že teď mu to zahnu ale příští rok to bude mít dobre. Jinak flees mikinu kupuju v decatlonu
Jsou vetsi