Zdravím maminky,
Chtěla bych moc poporosít ty z vás, které mají dítě školou povinné nebo v MŠ, nebo ještě lépe jste učitelky o vyplnění dotazníku na téma distanční výuky. Zabývá se i tím, kolik rizikových je mezi učiteli /rodinami dětí a jak trasuje hygiena, takže je to i pro ty, co mají výuku normálně prezenčně nebo chodí do školky. Dotazník mohou vyplnit i děti, pokud to už zvládnou 😉
já bych taky u některých potřebovala mít možnost zaškrtnout více variant
Vzdělání chybí vyšší odborné
Vyplnila jsem ale zadane otazky se mi uplne nezdaji.
Napr.jsem zaroven matka ditete prezencniho i distancniho a jeste pedagogicky pracovnik.
Já vyplnila, speciální škola,bruslila jsem v tom 🙂
Není to dobře udělaný dotazník, aby to bylo dle pravdy, bylo by potřeba zaškrtnout více variant, což bohužel nejde, takže jsem nevyplnila.
Nějaké otázky by chtělo lépe formulovat, ale tahle mě pobavila. 😃

Rada bych vyplnila, ale nektete odpovedi jsou formulovane tak, ze moje odpoved by byla uplne mimo ne.